تخفیف ویژه 50% ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

جستجو
جستجو
آنچه در این مقاله می‌خوانید ...

تخفیف 50% در شرایط کرونا

فهرست مطالب

سلام و عرض ادب به تمامی کاربران محترم اپلیکیشن ساز اپ پاش

تخفیف در تاریخ 1 آبان 1400 به اتمام رسید

به جهت شرایط پیش آمده کرونا که باعث تعطیلی و عدم فعالیت بیشتر کسب و کارها شده، نسبت به وظیفه شرعی و انسانی خود دانسته که 50% تخفیف را به حمایت از تمامی کسب و کارهایی که نیاز به ساخت اپلیکیشن برای وبسایت یا استارتاپ و کسب و کار خود دارند را تقدیم کنیم. تخفیف 50% در شرایط کرونا - اپ پاش 1403

 

جهت استفاده از تخفیف ها نیازی به هیچ کد تخفیفی نیست و تعرفه سرویس ها با تخفیف محاسبه شده است. سرویس مد نظر را سفارش داده و منتظر تکمیل شدن و ارتباط همکاران ما با شما از طریق پنل کاربری باشید.

 

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرسی

اپلیکیشن مجله ای وردپرسی

اپلیکیشن آگهی وردپرسی

اپلیکیشن وب ویو پیشرفته

اپلیکیشن وب ویو معمولی

 

همچنین چنانچه نیاز به خدمات بیشتر دارید : ( باران سایت : baransite.com )

تمامی همکاران تجاری ما که زیر مجموعه شرکت اصلی یعنی شرکت میزبان طرح و توسعه باران هستند، تمامی تلاش خود را در راستای حمایت از کسب و کار شما خواهد داشت و با تامین تمامی نیازهای شما برای راه اندازی وبسایت ، راه اندازی اپلیکیشن ، پنل پیامکی به همراه خطوط خدماتی و تعرفه و امکانات مناسب ، سرورها و هاست های حرفه ای با امکانات مناسب برای میزبانی از سایت و اپلیکیشن شما ، تامین قالب و پلاگین های حرفه ای و همچنین تهیه ویدیوهای آموزشی و پشتیبانی سریع و حرفه ای دارند تا دیگر نیازی به تهیه  سرویس جداگانه از شرکت های دیگر و جلوگیری از پرداخت هزینه های جداگانه نداشته باشید.

در آخر هم خدمت شما کاربر و بازدیدکننده گرامی عرض میکنیم که، تمامی نیازهای شما را تا جایی که بتوانیم تامین خواهیم کرد و حتی برای خدمات طراحی گرافیک و تولید محتوا و توسعه وبسایت مانند : سئو ، بهینه سازی ، تامین امنیت و مدیریت سایت در باران سایت تخفیف های مناسب تقدیم خواهیم کرد.

صمیمانه و با تمام وجود در این شرایط کرونا هوای شما را خواهیم داشت تا شاهد رشد کسب و کار شما در کوتاه ترین زمان ممکن باشیم.