تخفیف طلایی

اپلیکیشن فروشگاهی پلن الماس

هدیه : پنل پیامکی + نسخه ios پلن طلایی

هدف از ارائه تخفیفی به این زیادی، مشارکت در طرح توسعه اپلیکیشن جهت آپدیت های حرفه ای آینده میباشد.

img

اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

برای فروشگاه ووکامرس خود اپلیکیشن بسازید
اپ پاش تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید
اپلیکیشن 100% Native کاملا کدنویسی شده
توسعه یافته برای ووکامرس با پنل مدیریت انلاین
افزونه کاملا فارسی و بهینه شده با آموزش های فارسی
بیشترین امکان شخصی سازی نسبت به دیگر اپلیکیشن ها

img

اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

برای فروشگاه ووکامرس خود اپلیکیشن بسازید
اپ پاش تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید
اپلیکیشن 100% Native کاملا کدنویسی شده
توسعه یافته برای ووکامرس با پنل مدیریت انلاین
افزونه کاملا فارسی و بهینه شده با آموزش های فارسی
بیشترین امکان شخصی سازی نسبت به دیگر اپلیکیشن ها

کمی توضیح در مورد پروژه پلن الماس :

پروژه اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن الماس که فعلا نسخه اندروید منتشر شده، یک سوپر اپلیکیشن همه کاره وردپرسی هست که با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس و افزونه چندفروشندگی ( مارکت پلیس ) دکان سازگار شده است.

این اپلیکیشن کلی ماژول حرفه ای با ریدیزاین جدید و متفاوت تر از پلن طلایی اپلیکیشن فروشگاهی ارائه شده، چرا که نسبت به درخواست کاربرانی که نیاز به یک اپلیکیشن حرفه ای برای سیستم فروشگاه ساز ووکامرس داشتن که ضعف های نمونه های مشابه در مارکت ها را نداشته باشه و همچنین امکان سفارشی سازی و توسعه طبق میل کاربر رو داشته باشه.

شاید با یک دهم هزینه این اپلیکیشن داخل مارکت ها بتونید یک اپلیکیشن فروشگاهی برای ووکامرس تهیه کنید، اما تفاوت این اپلیکیشن در چی میتونه باشه که کاربر تمایل داشته باشه این اپلیکیشن رو سفارش بده.

تفاوت های حرفه ای پلن الماس :

بی نیاز بودن از افزونه های جانبی نسبت به نمونه های مشابه برای فعال شدن امکانات که برای برخی نمونه ها کاربر باید بیش از 15 افزونه پریمیوم رو تهیه و نصب کنه تا امکانات اپلیکیشن فعال و قابل استفاده باشه، اما روی این پروژه تمامی امکانات به صورت اختصاصی توسط افزونه خود اپلیکیشن ارائه شده که فقط نیاز به نصب یک افزونه خواهد بود و اینکه مشکلات افت سرعت و امنیت و اختلال بین افزونه ها رو تجربه نمیکنید مگر در موارد خاص که تیم فنی قطعا در هر پروسه آپدیت تمامی تست های لازم را بر اساس یک وردپرس استاندارد انجام خواهد داد.

هماهنگ با افزونه های ووکامرس، دکان، دیجیتس، کیف پول که البته برای ثبت نام با شماره موبایل و حتی ثبت نام با رمز یکبار مصرف میتونید از افزونه اپلیکیشن بدون نیاز به افزونه دیجیتس استفاده کنید.

قابلیت چند دامنه ای ( اولین بار در وردپرس )

همیشه کاربران به دنبال رفع ضعف های افزونه دکان مانند : صفحه محدود فروشنده بدون امکان تغییرات و بدون امکان شخصی سازی در المان ها و چیدمان فروشنده و مشکلات عدم دسترسی به مشتریان فروشنده، عدم پشتیبانی از سیستم پرداخت فروشنده ( درگاه اختصاصی برای هر فروشنده )، عدم اطلاع رسانی طبق میل فروشنده که اگر به صورت یامکی یا ایمیل باشه، متن ها با نام سایت اصلی بوده و اینکه از پنل پیامک اختصاصی فروشنده در دکان نمیشه استفاده کرد و همچنین کلی موانع که در سیستم چند فروشندگی دکان هست که از روش های حمل و نقل دلخواه گرفته تا مدیریت محصولات و …

واسه هر فروشگاه درگاه اختصاصی، اطلاع رسانی پیامکی، دسترسی مدیرکل و …

بشه برای هر فروشنده یک اپلیکیشن کامل با دیزاین دلخواه، درگاه های بانکی دلخواه، روش های اطلاع رسانی و حمل و نقل دلخواه مربوط به خود فروشنده که حتی فروشنده میتونه یک سایت جداگانه با دامنه جداگانه هم داشته باشه ( میتونه از سابدامنه هم استفاده بشه ) که حتی بتونه اینماد هم بگیره و تمامی محدودیت های دکان رو نداشته باشه، بله تمامی این موارد در سیستم چند دامنه ای ( فروشگاهی ) منظور دکان نیست، وجود داره.

فقط کافیه فروشنده افزونه اپلیکیشن رو روی سایت خودش نصب کنه و مدیر اپلیکیشن هم سایت فروشنده رو به لیست دامنه های اپلیکیشن ( از طریق افزونه دامنه اپلیکیشن ) اضافه کنه، همچنین یه سری امکانات حرفه ای برای مدیریت راحت تر دامنه ها در نظر گرفتیم.

فرض کنید شما یک مجتمع تجاری بزرگ دارید که داخلش کلی مغازه هست، شما میتونید یک دامنه اصلی برای سایت مجتمع داشته باشید و برای هر کدام از مغازه های مجتمع ( پاساژ یا حتی شعبات ) یک سابدامنه بسازید و برای هر یک از مغازه ها یک سایت وردپرسی که رایگان میتونید با داشتن یک قالبی مثل فلت سام یا وودمارت که یکبار همه چیز رو نصب و کانفیگ کردین برای هر مغازه دار فقط یک نسخه کلون ( کپی ) کنید.

اینجوری یک دسترسی مدیرکل و یک سایت جداگانه بابت هر مغازه داخل مجتمع تجاری دارید، که داخل اپلیکیشن مجتمع تجاریتون هم کلی مغازه ( اپلیکیشن فروشگاهی ) خواهید داشت که برای هر وبسایت میشه کلی مزایا نسبت به دکان داشت.

من بیشتر توضیح نمیدم که وقتتون رو بیشتر از این نگیرم، اما این یه قطره از دریا بود که گفتم، حالا شما فکر کنید که یک اپلیکیشن برای کل کشور که بشه دامنه ها رو دسته بندی و بر اساس منطقه تفکیک کرد و در آخر اینکه هیچ هزینه ای برای هر تعداد دامنه اضافه میکنید برای شما نداره و شما یک اپلیکیشن فراتر از تصور میتونید برای سایت های وردپرسی داشته باشید که مزایای بهتری نسبت به ترب و دیجی کالا داشته باشه.

در آخر هم اپلیکیشن پلن الماس در حال توسعه هست و به زودی تولیدمحتوا از تمامی امکانات ( بیش از 400 قابلیت ) روی این وبسایت منتشر میشه.

توجه : این اپلیکیشن 100% نیتیو بوده که به زودی نسخه ios نیتیو آن هم ارائه میشه.

پس از فرصت اولیه که با تخفیف خیلی زیادی این اپلیکیشن ارائه شده استفاده کنید و یک سوپر اپلیکیشن برای انواع سایت های ووکامرسی خود استفاده کنید.

با استفاده از امکانات این اپلیکیشن میتونید یک فروشگاه اینترنتی کاملا حرفه ای جدا از قابلیت های چند دامنه ای آن ( امکان غیرفعال شدن سیستم چند دامنه داره که مثل یک تک اپلیکیشن از آن استفاده کنید ) داشته باشید.

به زودی این صفحه بروزرسانی میشود …

طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن ووکامرسی

 • اپلیکیشن مجله ای وبلاگی ( نوشته ها )
 • اپلیکیشن خبری ( خبرگزاری بخش نوشته ها )
 • اپلیکیشن شرکتی ( نوشته ها و المان های پیشرفته )
 • اپلیکیشن شخصی ( نوشته ها، ووکامرس نیتیو و اکشن لینک )
 • اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی ( سازگار با ووکامرس )
 • اپلیکیشن فروشگاه کالای فیزیکی ( محصولات ساده، متغییر، معرفی )
 • اپلیکیشن فروشگاه فایل ( محصولات دانلودی و مجازی ووکامرس )
 • اپلیکیشن فروشگاه مارکت پلیس ( چند فروشندگی )
 • اپلیکیشن برای مجتمع های تجاری ( چند فروشگاهی )
 • اپلیکیشن برای شعبه های مختلف ( چند دامنه ای )
 • اپلیکیشن فروشگاه کتاب مجازی و فیزیکی
  اپلیکیشن هایپرمارکت آنلاین ( سوپرمارکت )
 • اپلیکیشن برای چندین سوپرمارکت ( چند دامنه ای )
 • اپلیکیشن میوه فروشی آنلاین ( عضویت و فرم سفارش راحت )
 • اپلیکیشن فروش نان آنلاین ( دسته بندی و چیدمان راحت )
 • اپلیکیشن برای فروش خدمات ( چند منظوره وبلاگ، فروشگاه و … )
 • اپلیکیشن برای ابزارآلات ( قیمت همکاری و مشتری )
 • اپلیکیشن برای فروش دوره های مجازی ( ووکامرس )
 • اپلیکیشن فروش پوشاک و کفش، ساعت. عینک و …
 • اپلیکیشن فروش کالای دیجیتال و انواع لوازم خانگی
 • اپلیکیشن معرفی کالا سایت دیگر ( لینک خارجی مثل ترب )
 • اپلیکیشن وب ویو پیشرفته ( استفاده از المان لینک و مرورگر داخلی )
 • اپلیکیشن هیبریدی پیشرفته ( ادغام صفحات وب ویو و نیتیو )
 • اپلیکیشن برای سایت های غیر وردپرسی ( ادغام وب ویو و نیتیو )
 • اپلیکیشن کالای دست دوم ( تغییر دکمه خرید به لینک و متن دلخواه )
 • و امکان ساخت انواع اپلیکیشن های وردپرسی ووکامرسی …

بدون هیچ وابستگی به قالب سایت و افزونه پولی و جانبی

 • ساخت بینهایت اپلیکیشن درون اپلیکیشن اصلی با وردپرس جداگانه ( سایت با دامنه یا ساب دامنه ) فراتر از دکان که امکان دیزاین مجزا از طریق افزونه هر وبسایت با امکان داشتن هر تعداد درگاه دلخواه برای هر فروشگاه و سیستم اطلاع رسانی پیامکی و ایمیلی برای هر فروشگاه و دسترسی به تمام وردپرس ( مدیرکل ) برای هر فروشگاه با هر روش عضویت و حمل و نقل و رنگبندی و … برای هر فروشگاه میباشد.
 • مثلا یک اپلیکیشن برای مجتمع علاالدین داریم که داخلش برای هر فروشگاه مجتمع یک وبسایت جدا داریم که میتونه با دامنه یا سابدامنه باشه و هر فروشگاه چون مجزا هست پس میتونه درگاه، اینماد، دیزاین و مدیریت کامل بر روی فروشگاه خود داشته باشه و حتی هر فروشگاه میتونه سیستم چند فروشندگی دکان (مارکت پلیس ) هم داشته باشه که میشه بخش چند فروشندگی آن فروشگاه است.
چند فروشگاهی + چند فروشندگی با انواع المان های پیشرفته که الگوبرداری از چندین روش فروشگاهی و معرفی محصول است.
 • تمامی امکانات از طریق افزونه اپلیکیشن به صورت آنلاین از طریق پیشخوان وردپرس کاربر قابل مدیریت میباشد.
 • سازگار با انواع درگاه های اختصاصی و پرداخت یار و انواع روش های پرداختی ووکامرس، کیف پول و انواع روش های حمل و نقل ووکامرس

برخی از نمونه اپلیکیشن های فروشگاهی ووکامرس ( پلن الماس اندروید )

00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

امکانات حرفه ای که فقط در اپ پاش هست.

در این ویدیو شما 5 تا قابلیت حرفه ای اکشن لینک و مرورگر داخلی اپلیکیشن فروشگاهی پلن الماس رو میبینید که با اپلیکیشن 100 نیتیو ادغام میشود و یه اپلیکیشن کاملا حرفه ای برای وردپرس یا حتی غیر وردپرس خواهید داشت.

دیگه حتی میتونی برگه های المنتوری رو به راحتی اضافه کنی و حتی برگه های غیر وردپرسی رو آنلاین به صفحه اصلی ادغام کنی، یا هر موقع بخوای اپلیکیشن رو به اپلیکیشن وب ویو هر سایت وردپرسی یا غیر وردپرسی تغییر بدی و هر موقع خواستی دوباره به نیتیو تغییر بدی و حتی نیاز به خروجی جدید یا آپدیت هم نباشه.

00:00
00:00

خرید اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن الماس ( اندروید )

اپلیکیشن پلن الماس برای اولین بار در جهان مناسب انواع سایت های فروشگاهی وردپرسی ( ووکامرسی ) با سیستم چندفروشندگی دکان و همچنین امکان کاملا اختصاصی ساخت اپلیکیشن در داخل اپلیکیشن اصلی ( سیستم چند دامنه ای ) بدون محدودیت برای ساخت انواع شعبه با دامنه و دیزاین متفاوت میباشد.

توجه : نسخه ios کاملا Native100% فعلا با امکانات پلن طلایی قابل ارائه میباشد. ( مشاهده )

مبلغ : 15 میلیون تومان ( پلن الماس نسخه اندروید )

تخفیف : 6 میلیون تومان ( پلن الماس نسخه اندروید + هدیه ios پلن طلایی )

جهت اعمال کد تخفیف woo60gem زمان سفارش حتما کد تخفیف را در فیلد مربوطه وارد کنید.

امکان غیر فعال کردن تب بار از طریق افزونه

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس

پلن الماس ( اندروید )

با 6 ماه پشتیبانی فنی

اپلیکیشن پلن الماس برای اولین بار در جهان مناسب انواع سایت های فروشگاهی وردپرسی ( ووکامرسی ) با سیستم چندفروشندگی دکان و همچنین امکان کاملا اختصاصی ساخت اپلیکیشن در داخل اپلیکیشن اصلی ( سیستم چند دامنه ای ) بدون محدودیت برای ساخت انواع شعبه با دامنه و دیزاین متفاوت میباشد.

توجه : نسخه ios پلن الماس هنوز ارائه نشده، البته امکان سفارش پلن طلایی فراهم میباشد.

قیمت سفارش اپلیکیشن

15 میلیون تومان

( پلن الماس نسخه اندروید )

هدیه نسخه طلایی اپ ios

 

چرا اپلیکیشن اختصاصی اپ پاش را انتخاب کنیم؟

سورس کد مستقل اپلیکیشن کاملا مستقل از سرورهای اپ پاش است. تمام ارتباطات و تنظیمات اپ مستقیم از سرور سایت شما لود می شود.

سرعت بالا در اجرا: با توجه به نیتیو بود اپلیکیشن و بهینه سازی های انجام شده در API ، سرعت اجرای بالا و کار با اپ را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی تضمین شده: تیم پشتیبانی اپ پاش از طریق راه‌های تماس تلفنی، تیکت، چت آنلاین و ایمیل به تمام سوالات شما پاسخ میدهند و همیشه در کنار شما هستند.

کلید ساین: شما ، به عنوان مالک برنامه ، باید این کلید را داشته باشید. در واقع ، داشتن این کلید اثبات مالکیت برنامه شما است. در غیر این صورت همه کاربران و رتبه خود را از دست می دهید. APPPASH هر برنامه را با یک کلید منحصر به فرد امضا می کند. برخلاف سایر اپ سازها که از ارائه کلید برنامه خودداری می کنند ، اپ پاش داشتن یک کلید را به عنوان حق مالک برنامه در نظر می گیرد و هر زمان که بخواهید می توانید از کلید و رمز استفاده کنید.

پشتیبانی از زبان‌های مختلف: اپلیکیشن را میتوانید با زبان‌های مختلف سفارشی سازی کرده ( هزینه اندکی جداگانه ) و درخواست خروجی با زبان دلخواه داشته باشید. فارسی / انگلیسی / عربی / ترکی / فرانسوی / روسی / چینی / ژاپنی / اسپانیایی / پشتو / آلمانی / ایتالیایی / کره‌ای

کاهش هزینه‌های مالی و زمانی: باتوجه به تعداد زیاد کاربران، قیمت کاهش یافته است و همچنین به دلیل آماده بودن سورس کد در کمترین زمان ممکن اپ شما آماده خواهد شد.

امنیت بالا: اپلیکیشن و سرویس های وب آن به طور پیش فرض کدگذاری شده اند و در تمام زمینه های امنیتی با دقت بررسی می شوند.

لایسنس لایف‌تایم و همیشگی: یکبار خرید کنید و برای همیشه اپلیکیشن داشته باشید. هیچ وقت اپ شما منقضی نخواهد شد!

پوسته لایو و منعطف: تنظیمات و تغییرات پوسته بدون نیاز به بروزرسانی و نصب مجدد اپلیکیشن انجام می شود.

تست رایگان: شما می توانید اپلیکیشن سایت خود را با تمام امکانات موجود به مدت ۱۴ روز آزمایش کنید.

بروزرسانی مستمر: بسته به نیاز روز و پیشنهادات و گزارش های ارسال شده توسط کاربران ، تیم فنی دائما در حال بروزرسانی قسمتهای مختلف سیستم است.

کدنویسی نیتیو اندروید و آی‌او‌اس: اپ های ساخته شده با اپ پاش، برخلاف دیگر اپ ساز‌ها وب ویو یا هیبریدی نیستند. برنامه های اپ پاش همانند اپلیکیشن های بزرگ دیجی کالا، دیوار،آمازون و … کاملاً نیتیو برنامه نویسی شده اند ، یعنی با زبان های جاوا ، Swift و Objective-C برنامه نویسی شده اند.

سوپراپلیکیشن وردپرسی ( پلن الماس نسخه اندروید )

 

چنانچه نیازمند یه اپلیکیشن کاملا حرفه ای برای راه اندازی انواع وب سایت های وردپرسی – ووکامرسی دلخواه هستید، حتما ویدیو زیر را به صورت کامل مشاهده کنید.

جهت سفارش پلن الماس اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس همراه با وبسایت حرفه ای اینجا کلیک کنید.

استفاده از اپلیکیشن وردپرسی برای سایت های غیر وردپرسی

 

چنانچه نیازمند یه اپلیکیشن کاملا حرفه ای برای سایت های غیروردپرسی به صورت 100% نیتیو و کدنویسی شده را دارید، حتما ویدیو زیر را به صورت کامل مشاهده کنید.

جهت سفارش پلن الماس اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس اینجا کلیک کنید.

آپدیت جدید پلن الماس – اندروید ( نسخه 7.4 )

1- رفع مشکلات گزارش شده

2 – امکان تغییر نام آیکون های تب بار پایین

3 – امکان ست کردن آیکون دلخواه با فرمت png

4 – امکان جابجایی و تغییر برخی آیکون های تب بار

5 – امکان فعال و غیرفعال کردن اکشن بار مرورگر

6 – امکان فعال وغیر فعال کردن آیکون خروج در اکشن بار مرورگر

7 – امکان نمایش لیست چند فروشگاهی دامنه اصلی در تمام زیرمجموعه ها ( تنظیم از افزونه سایت اصلی اپلیکیشن )

8 – امکان نمایش لیست چند فروشگاهی دامنه اصلی در کنار لیست چند فروشگاهی زیر مجموعه ها به صورت ثابت

9 – امکان نمایش لیست چند فروشگاهی دامنه اصلی در لیست چند فروشگاهی زیر مجموعه خاصی به صورت جداگانه

10 – ری دیزاین صفحه سبد خرید برای حالت تب بار

11 – ری دیزاین و افزودن صفحه جدید برای دسته بندی وبلاگ برای حالت تب بار ( مناسب سایت هایی که نیاز به جایگزینی دسته بندی فروشگاه با وبلاگ برای سایت های شرکتی و مجله ای و … دارند )

12 – ارتقا Target API پروژه

13 – امکان نمایش آمار نصب داخل افزونه ( در حال تکمیل و ارائه روی افزونه بدون نیاز به خروجی اپلیکیشن )

 

جهت سفارش پلن الماس اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس اینجا کلیک کنید.

آپدیت جدید پلن الماس – اندروید ( نسخه 7.5.0 )

به زودی ...

برخی از امکانات اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن الماس - اندروید 100% نیتیو

بدون هیچ گونه تبلیغاتی از اپ پاش

ساخت آنی اپلیکیشن نسخه اندروید

بدون نیاز به داشتن دانش کدنویسی

نصـب و راه‌اندازی فقـط در چند دقیقه

کاملا مستقـل و بدون نیاز به شـارژ سالیانه

آموزش ویدیویی کار با افزونه اپلیکیشن

پشتیبانی 24 ساعته از طریق راه های ارتباطی

بروزرسانی راحت برای کاربران

ساخت پکیج نیم اختصاصی (غیر قابل تغییر)

ساخت نام نمایشی و آیکون دلخواه اپلیکیشن

ارسال نوتفیکیشن رایگان از افزونه

ارسال نوتفیکیشن از پوشه (نیازمند ثبت نام پوشه)

اپلیکیشن 100% درصد نیتیو (native)

فعال سازی امکانات بدون نیاز به افزونه های جانبی

دانلود و نصب افزونه مدیریت اپلیکیشن به رایگان

عدم نیاز به خرید افزونه های جانبی برای اپلیکیشن

حجم بسیار پایین و مناسب و بهینه افزونه اپلیکیشن

اپلیکیشن اندروید اپ پاش با زبان Java ساخته شده

سازگاری کامل با تمامی قالب های وردپرس

پشتیبانی از برگه های ساخته شده با ویرایشگر وردپرس

پشتیبانی فایل های صوتی،ویدیویی،کد،لینک در توضیحات

مشخص شدن خرید از اپلیکیشن در سفارشات ووکامرس

سازگاری کامل با نوشته های وردپرس

سازگاری کامل با افزونه ووکامرس

عدم نیاز به وارد کردن مجدد محصولات

پشتیبانی از دسته بندی های نوشته ها و ووکامرس

ثبت نام آنی در اپلیکیشن و ثبت در وبسایت

امکان لاگین با کاربری اپ در سایت و یا بالعکس

پشتیبانی اپلیکیشن از محصولات فیزیکی و دیجیتال(فایل)

قابلیت انتشار اپلیکیشن در مارکت های داخلی و خارجی

هماهنگ بودن با افزونه اطلاع رسانی پیامکی

پشتیبانی از تمامی درگاه های پرداخت

سرعت بارگزاری بالا و سیستم کش حرفه ای

پشتیبانی از تمامی ورژن های PHP

امکان بروزرسانی آنی اپلیکیشن

امکان تغییر آنی رنگ اپلیکیشن

تنظیمات عمومی پوسته اپلیکیشن

انتخاب فونت(ایران سنس،یکان،کودک،ترافیک،نازنین)

نمایش لیست محصولات با و بدون دکمه سبدخرید

تنظیمات نمایش صفحه اصلی با و بدون تب بار

نمایش لیست دسته بندی محصولات لیستی یا جدولی

فعال یا غیر فعال بودن برچسب درصد تخفیف

فعال کردن دیالوگ نمایش سریع محصول

مدیریت حالت نمایش قیمت محصول متغیر در 5 مدل

تغییرعنوان محصولات ناموجود و غیر قابل فروش

مدیریت چینمان صفحه اصلی اپلیکیشن

درج انواع بنرهای تکی،2تایی،3تایی و 4تایی

درج و مدیریت لیست لغزان بدون محدودیت

درج لیست محصولات افقی،عمودی بدون محدودیت

ایجاد لیست شگفت انگیز از محصولات به دلخواه

ایجاد لیست دلخواه از انواع دسته های محصولات

درج لیست پست ها افقی،عمودی بدون محدودیت

امکان مدیریت لیست چینمان و مرتب سازی

امکان مخفی کردن محصولات ناموجود

امکان قراردادن اکشن های دلخواه در منوها

امکان انتخاب و عنوان دلخواه در منو ها

فعال و غیر فعال بودن و تغییر بنر هدر منو

تغییر رنگبندی زمینه و عنوان ها در منوها

درج اکشن لینک های وب ویو در اپلیکیشن

افزودن اکشن لینک به اسلایدر، بنرها، لیست لغزان

انمایش دکمه ی لیست دسته بندی ها در صفحه اصلی

 نمایش نقشه در صفحه اصلی اپلیکیشن

درج شماره تماس و هدایت کاربر به شماره گیر

رج تصویر لوگو دلخواه در اکشن بار

درج آیکون و متن با اکشن دلخواه در اکشن بار

تغییر آیکون های منو و جستجو دلخواه در اکشن بار

انتخاب استان به صورت داینامیک در فرم ارسال و ثبت نام

ذخیره سبد خریدهای رها شده در اپلیکیشن

عدم نیاز به لاگین در هر مرتبه اجرا اپلیکیشن

پشتیبانی از وزن و حجم محصولات در بهای حمل و نقل

نمایش تبلیغات دلخواه در قسمت های گوناگون فروشگاه

به نمایش گذاشتن محصولات پرفروش تر

نمایش دادن آخرین محصول و محصولات

امکان فیلتر مرتب سازی در آرشیو دسته بندی ها

نشان دادن محصولات پربازدید و ویژه

بزرگنمایی عکس محصول توسط مشتری

امکان ارسال نوتیفیکیشن به یک کاربر

تعریف دسته‌ بندی‌ محصول به میزان نامحدود

امکان فروش محصول دانلودی (مجازی)

ایجاد محصول به تعداد نامحدود

سیستم جستجو حرفه ای صوتی و متنی

پشتیبانی از انواع روش های حمل و نقل

پشتیبانی از انواع روش های پرداختی و درگاه ها

قابلیت مدیریت اکشن بار و تب بار

قابلیت مدیریت منوها و دکمه های لغزان

قابلیت مدیریت اسلایدر و انواع بنرها

قابلیت مدیریت نمایش محصولات عمودی و افقی

قابلیت مدیریت نمایش نوشته ها عمودی و افقی

قابلیت مدیریت نمایش هدر در منوها

قابلیت درج تصویر و رنگبندی در صفحه لاگین

پشتیبانی از انواع محصولات ساده و متغییر

قابلیت ویرایش اطلاعات در پروفایل کاربری

انتخاب حداقل مبلغ سبد خرید بدون افزونه جانبی

امکان تنظیم ثبت نام (صفحه لاگین) برای ورود به اپ

امکان اختیاری و اجباری ثبت نام برای ثبت سفارش

انتخاب قیمتی خاص محصول جهت تماس بگیرید

امکان انتخاب و سایز تصویر پیش فرض محصولات

فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در ثبت نام

فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در سفارش

فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در صفحه پرداخت

فعال کردن آپدیت اجباری در اندروید و آی او اس

امکان تنظیمات محدودیت در سبدخرید

مدیریت نمایش محصولات در صفحه دسته بندی

امکان درج و مدیریت تصویر صفحه اسپلش

امکان درج و مدیریت تصویر صفحات intro

امکان تغییر آنی رنگ بخش های اپلیکیشن

درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی سمت راست

درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی سمت چپ

درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی شناور

افزودن،حذف و مرتب سازی اسلایدها صفحه اصلی

تنظیم و مدیریت دلخواه اجزای اکشن بار

تنظیم نمایش/عدم نمایش اجزای صفحه محصول

دکمه جست و جو اکشن بار

دکمه سبد خرید در اکشن بار

پشتیبانی تصویر و گالری تصاویر محصول

نمایش خودکار عنوان محصول

نمایش خودکار قیمت اصلی و تخفیف دار

پشتیبانی از دکمه مشخصات (نمایش ویژگی ها)

امکان درج نظرات در صفحه محصول و نوشته ها

امکان مدیریت دکمه اشتراک گذاری (لینک کوتاه)

نمایش بارکد محصول (نیازمند ماژول بارکدخوان)

افزودن مححصول به لیست علاقه مندی ها

پشتیبانی نمایش SKU یا شناسه محصول

نمایش نام فروشگاه فروشنده (نیازمند ماژول دکان)

مدیریت دکمه اضافه به سبد خرید میانی

پشتیبانی از توضیحات کوتاه

پشتیبانی از توضحات کامل بدون محدودیت کاراکتر

ثبت امتیاز توسط کاربران برای محصول

پشتیبانی از محصولات مشابه

مدیریت دکمه اضافه به سبد خرید انتهایی

تنظیم نمایش/عدم نمایش اجزای صفحه جزییات سفارش

امکان ریست به تنظیمات پیشفرض افزونه

انتخاب دسته بندی های قابل نمایش در وبلاگ

تنظیمات رنگ مطالب وبلاگ (نوشته ها)

امکان استفاده از دیپ لینک در اپلیکیشن

گزارش آمار نصب و بازدید از اپلیکیشن

فعال سازی ماژول ثبت نام پیشرفته

امکان ویرایش دلخواه فیلدهای ثبت نام

فعال کردن سیستم تایید پیامکی ثبت نام

امکان حذف فیلدهای اجباری (ایمیل،نام کاربری…)

امکان اجاد کردن انواع فیلدهای دلخواه

فعال سازی ماژول ثبت سفارش پیشرفته

امکان ویرایش دلخواه فیلدهای ثبت سفارش

امکان انتخاب آدرس روی نقشه گوگل

امکان حذف فیلدهای اجباری (کدپستی،ایمیل،کشور…)

امکان اجاد کردن انواع فیلدهای دلخواه

ارتباط دادن فیلدهای ثبت سفارش با فیلدهای ثبت نام

پرکردن خودکار فیلدهای ثبت سفارش از فیلدهای ثبت نام

فعال سازی ماژول فیلتر پیشرفته محصولات

فیلتر محصولات بر اساس ویژگی ها

فیلتر محصولات بر اساس موجود بودن

فعال سازی ماژول ورود با حساب گوگل

ثبت نام و لاگین مستقیم با حساب گوگل (جیمیل)

نمایش تصویر گراویتاتور گوگل در هدر منو

فعال سازی ماژول کیف پول

امکان شارژ کیف پول در اپلیکیشن و سایت

امکان پرداخت مبلغ سفارش از طریق کیف پول

امکان دریافت هدیه همکاری در فروش در کیف پول

فعال سازی ماژول چیدمان سفارشی دسته بندی محصولات

درج دسته بندی های دلخواه در اپلیکیشن

مدیریت دسته بندی های اپلیکیشن جدا از وبسایت

فعال سازی ماژول تخفیف کاربر

تخفیف بر اساس اسلاگ – نام یکتا و نقش کاربری

تخفیف بر اساس حداقل و حداکثر سفارش

انتخاب نوع تخفیف بر اساس درصد و ثابت

تخفیف بر اساس دسته بندی و محصول خاص

فعال سازی ماژول کد معرف (همکاری در فروش)

امکان فعال سازی دریافت کد معرف

امکان انتخاب عنوان و توضیحات دلخواه فیلد کد معرف

امکان انتخاب نحوه امتیازدهی به معرف (کیف پول یا امتیاز)

فعال سازی امتیاز به معرف هنگام ثبت نام

امتیاز یا مبلغ هدیه برای معرف در ازای معرفی هر کاربر

امتیاز به معرف هنگام اولین سفارش تکمیل شده

تعیین مقدار امتیاز هنگام اولین سفارش تکمیل شده

نمایش امتیاز کاربر در منو پروفایل اپلیکیشن

تعیین عنوان دلخواه برای متن امتیاز کاربر در پروفایل

فعال سازی نمایش کد بازاریابی در منو پروفایل

تعیین عنوان دلخواه برای متن کد بازاریابی

ساخت کد معرف از نام کاربری،عدد یا حروف راندوم7رقمی

فعال سازی ماژول چندفروشندگی ( افزونه دکان)

امکان نمایش نام فروشگاه در صفحه محصول

امکان نمایش صفحه اختصاصی فروشنده

امکان نمایش لیست فروشنده ها بر اساس شهر

امکان نمایش نظرات و توضیحات درباره فروشنده

امکان نمایش نام فروشگاه در لیست محصولات

فعال سازی ماژول زمان بندی فروش

تعیین زمان های دلخواه در هنگام ثبت سفارش

مناسب هایپرمارکت ها و فروش در زمان های خاص

فعال سازی ماژول بارکدخوان

امکان افزودن اکشن اسکن بارکد

ساخت خودکار بارکد برای هر محصول

نمایش آیکون بارکد در صفحه محصول

و کلی امکانات دیگر …

افزودن اکشن نمایش پست دلخواه وبلاگ

افزودن اکشن نمایش پست های یک دسته بندی خاص وبلاگ

افزودن اکشن نمایش پست های یک برچسب خاص وبلاگ

افزودن اکشن خروج از اپلیکیشن

امکان تعیین جستجو در ووکامرس و وبلاگ : از طریق افزونه قابل تنظیم برای ووکامرس یا وبلاگ خواهد بود، که اگر وضعیت بر روی وبلاگ قرار بگیرد، صفحه جستجو برای وبلاگ در اپلیکیشن نمایش داده میشود و در غیر اینصورت جستجو در فروشگاه ( ووکامرس ) میباشد.

افزودن گزینه خروج در اکشن بار مرورگر داخلی اپلیکیشن با قابلیت فعال و غیرفعال کردن از طریق افزونه اپلیکیشن

امکان فعال یا غیرفعال کردن اکشن بار مرورگر داخلی از طریق افزونه اپلیکیشن

پشتیبانی از محصولات خارجی ووکامرس

در شرایطی که محصول خارجی باشد با کلیک بر روی دکمه افزودن به سبد خرید لینک محصول در مرورگر باز خواهد شد.

امکان تنظیم عنوان دکمه افزودن به سبد خرید محصول خارجی

امکان تنظیم باز شدن لینک محصول خارجی در مرورگر داخلی اپلیکیشن یا مرورگر خارجی ( اندروید )

امکان تغییر دکمه سبدخرید در تب بار به اکشن های : لینک، لیست محصولات، سبدخرید، جستجو، لیست علاقمندی، لیست دسته بندی، وبلاگ، لاگین، ثبت نام، پروفایل، رهگیری سفارش، تماس، پیامک، کیف پول، دعوت از دوستان، لیست فروشندگان، درباره اپ، بارکدخوان، تغییر دامنه، خریدهای مجازی

امکان تغییر آیکون های تب بار به دلخواه ( مشابه اکشن های منوها )

امکان تغییر عناوین : خانه، دسته بندی، سبدخرید، جستجو، پروفایل، در تب بار اپلیکیشن به عناوین دلخواه

افزودن گزینه سورت کردن محصولات جدید بر اساس شناسه بزرگ

اضافه شدن قیمت ثابت و شگفت انگیز زیر عنوان صفحه محصول

اضافه شدن توضیحات کوتاه زیر عنوان صفحه محصول

اضافه شدن توضیحات کامل ( نمایش بیشتر ) در صفحه محصول

امکان فعال یا غیرفعال کردن مورد بالا از افزونه

مدیریت رنگ دکمه ثبت نظر ( صفحه نظرات )

مدیریت رنگ زمینه دکمه سبد خرید تب بار از افزونه

مدیریت رنگ آیکون دکمه سبد خرید تب بار از افزونه

تنظیم رنگ فیلد تاریخ در صفحه سفارش و عضویت

تنظیم رنگ فیلد زمان در صفحه سفارش و عضویت

رفع مشکل فیلد نقشه گوگل در صفحه سفارش و عضویت

آپدیت گریدل و تارگت سورس اپلیکیشن جهت ثبت در مارکت ها

ری دیزاین تب بار پایین صفحه اصلی ( مشابه اپلیکیشن آگهی )

ری دیزاین فیلدهای ثبت نام و ثبت سفارش

اضافه شدن صفحه پروفایل به اپلیکیشن

اضافه شدن منو پروفایل مشابه منوهای دیگر

پشتیبانی از تمام اکشن های منوها در پروفایل

امکان شخصی سازی آیتم های پروفایل به دلخواه

امکان لاگین در پروفایل با نمایش نام کاربری بعد از لاگین

امکان دسترسی به ویرایش اطلاعات کاربر در صفحه پروفایل

نمایش اعتبار کیف پول در پروفایل کاربر

نمایش مجموع امتیاز در پروفایل کاربر

امکان دسترسی به اکشن دعوت کاربر در پروفایل کاربر

افزودن دکمه سبد خرید در تب بار ( دکمه وسط تب بار )

ری دیزاین صفحه لاگین دوم ( رمز یکبار مصرف )

راستچین سازی کد پیگیری سفارش

ری دیزاین صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

افزودن تایمر پیشنهادشگفت انگیز صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

افزودن نمایش مسیریابی صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

تغییر ستاره های امتیاز دیدگاه ها در صفحه محصول

پشتیبانی از متغییر رنگ و لوگو صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

سازگاری با افزونه woocommerce advanced attributes

ری دیزاین مشخصات و شرح محصول ( مشابه دیجی کالا )

ری دیزاین بخش دیدگاه های محصول ( مشابه دیجی کالا )

نمایش مسیر دسته بندی به صورت دکمه لغزان ( مشابه دیجی کالا )

افزودن المان بنر تکی در صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

امکان افزودن بنر دلخواه در صفحه محصول از طریق افزونه

امکان فعال یا غیرفعال سازی بنر تبلیغاتی صفحه محصول

درج بنر تبلیغاتی با اکشن های لینک دلخواه و امشن محصول

تغییر نمایش محصولات مرتبط به لیست افقی

افزودن دیالوگ اعلان افزودن محصول به سبد خرید

حذف سایه حاشیه تصاویر دکمه لغزان

تغییرات کلی در صفحه ماژول چند دامنه ای

وسط چین کردن و تغییر رنگ متن انتخاب فروشگاه ها

ری دیزاین صفحه فروشگاه ها قابلیت چند دامنه ای

افزودن فیلد جستجو بین فروشگاه ها

امکان جستجو ، سورت ، فیلتر ، استان

امکان نمایش و ثبت شماره تماس برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت توضیحات برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت استان دلخواه برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت دسته بندی دلخواه برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت نام نمایشی برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت لینک و اجرا در مرورگر داخلی برای هر دامنه

امکان فیلتر دامنه ها بر اساس آخرین فروشگاه

امکان فیلتر دامنه ها بر اساس استان دلخواه فروشگاه ها

امکان فیلتر دامنه ها بر اساس دسته بندی دلخواه فروشگاه ها

امکان شخصی سازی رنگبندی در صفحه دامنه ها

رفع مشکلات گزارش شده مربوط ماژول چند دامنه

امکان پشتیبانی بدون محدودیت تعداد دامنه ها

امکان افزودن دامنه دلخواه توسط هر کاربر ( زیر مجموعه )

استفاده از قابلیت چند دامنه ای رایگان برای کاربران زیر مجموعه

عدم نمایش لیست دامنه از دومین اجرا ( اجرا از آخرین فروشگاه )

 

اپلیکیششن در حال توسعه میباشد …

برخی از امکانات اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن الماس - اندروید 100% نیتیو

بدون هیچ گونه تبلیغاتی از اپ پاش

ساخت آنی اپلیکیشن نسخه اندروید

بدون نیاز به داشتن دانش کدنویسی

نصـب و راه‌اندازی فقـط در چند دقیقه

کاملا مستقـل و بدون نیاز به شـارژ سالیانه

آموزش ویدیویی کار با افزونه اپلیکیشن

پشتیبانی 24 ساعته از طریق راه های ارتباطی

بروزرسانی راحت برای کاربران

ساخت پکیج نیم اختصاصی (غیر قابل تغییر)

ساخت نام نمایشی و آیکون دلخواه اپلیکیشن

ارسال نوتفیکیشن رایگان از افزونه

ارسال نوتفیکیشن از پوشه (نیازمند ثبت نام پوشه)

اپلیکیشن 100% درصد نیتیو (native)

فعال سازی امکانات بدون نیاز به افزونه های جانبی

دانلود و نصب افزونه مدیریت اپلیکیشن به رایگان

عدم نیاز به خرید افزونه های جانبی برای اپلیکیشن

حجم بسیار پایین و مناسب و بهینه افزونه اپلیکیشن

اپلیکیشن اندروید اپ پاش با زبان Java ساخته شده

سازگاری کامل با تمامی قالب های وردپرس

پشتیبانی از برگه های ساخته شده با ویرایشگر وردپرس

پشتیبانی فایل های صوتی،ویدیویی،کد،لینک در توضیحات

مشخص شدن خرید از اپلیکیشن در سفارشات ووکامرس

سازگاری کامل با نوشته های وردپرس

سازگاری کامل با افزونه ووکامرس

عدم نیاز به وارد کردن مجدد محصولات

پشتیبانی از دسته بندی های نوشته ها و ووکامرس

ثبت نام آنی در اپلیکیشن و ثبت در وبسایت

امکان لاگین با کاربری اپ در سایت و یا بالعکس

پشتیبانی اپلیکیشن از محصولات فیزیکی و دیجیتال(فایل)

قابلیت انتشار اپلیکیشن در مارکت های داخلی و خارجی

هماهنگ بودن با افزونه اطلاع رسانی پیامکی

پشتیبانی از تمامی درگاه های پرداخت

سرعت بارگزاری بالا و سیستم کش حرفه ای

پشتیبانی از تمامی ورژن های PHP

امکان بروزرسانی آنی اپلیکیشن

امکان تغییر آنی رنگ اپلیکیشن

تنظیمات عمومی پوسته اپلیکیشن

انتخاب فونت(ایران سنس،یکان،کودک،ترافیک،نازنین)

نمایش لیست محصولات با و بدون دکمه سبدخرید

تنظیمات نمایش صفحه اصلی با و بدون تب بار

نمایش لیست دسته بندی محصولات لیستی یا جدولی

فعال یا غیر فعال بودن برچسب درصد تخفیف

فعال کردن دیالوگ نمایش سریع محصول

مدیریت حالت نمایش قیمت محصول متغیر در 5 مدل

تغییرعنوان محصولات ناموجود و غیر قابل فروش

مدیریت چینمان صفحه اصلی اپلیکیشن

درج انواع بنرهای تکی،2تایی،3تایی و 4تایی

درج و مدیریت لیست لغزان بدون محدودیت

درج لیست محصولات افقی،عمودی بدون محدودیت

ایجاد لیست شگفت انگیز از محصولات به دلخواه

ایجاد لیست دلخواه از انواع دسته های محصولات

درج لیست پست ها افقی،عمودی بدون محدودیت

امکان مدیریت لیست چینمان و مرتب سازی

امکان مخفی کردن محصولات ناموجود

امکان قراردادن اکشن های دلخواه در منوها

امکان انتخاب و عنوان دلخواه در منو ها

فعال و غیر فعال بودن و تغییر بنر هدر منو

تغییر رنگبندی زمینه و عنوان ها در منوها

درج اکشن لینک های وب ویو در اپلیکیشن

افزودن اکشن لینک به اسلایدر، بنرها، لیست لغزان

انمایش دکمه ی لیست دسته بندی ها در صفحه اصلی

 نمایش نقشه در صفحه اصلی اپلیکیشن

درج شماره تماس و هدایت کاربر به شماره گیر

رج تصویر لوگو دلخواه در اکشن بار

درج آیکون و متن با اکشن دلخواه در اکشن بار

تغییر آیکون های منو و جستجو دلخواه در اکشن بار

انتخاب استان به صورت داینامیک در فرم ارسال و ثبت نام

ذخیره سبد خریدهای رها شده در اپلیکیشن

عدم نیاز به لاگین در هر مرتبه اجرا اپلیکیشن

پشتیبانی از وزن و حجم محصولات در بهای حمل و نقل

نمایش تبلیغات دلخواه در قسمت های گوناگون فروشگاه

به نمایش گذاشتن محصولات پرفروش تر

نمایش دادن آخرین محصول و محصولات

امکان فیلتر مرتب سازی در آرشیو دسته بندی ها

نشان دادن محصولات پربازدید و ویژه

بزرگنمایی عکس محصول توسط مشتری

امکان ارسال نوتیفیکیشن به یک کاربر

تعریف دسته‌ بندی‌ محصول به میزان نامحدود

امکان فروش محصول دانلودی (مجازی)

ایجاد محصول به تعداد نامحدود

سیستم جستجو حرفه ای صوتی و متنی

پشتیبانی از انواع روش های حمل و نقل

پشتیبانی از انواع روش های پرداختی و درگاه ها

قابلیت مدیریت اکشن بار و تب بار

قابلیت مدیریت منوها و دکمه های لغزان

قابلیت مدیریت اسلایدر و انواع بنرها

قابلیت مدیریت نمایش محصولات عمودی و افقی

قابلیت مدیریت نمایش نوشته ها عمودی و افقی

قابلیت مدیریت نمایش هدر در منوها

قابلیت درج تصویر و رنگبندی در صفحه لاگین

پشتیبانی از انواع محصولات ساده و متغییر

قابلیت ویرایش اطلاعات در پروفایل کاربری

انتخاب حداقل مبلغ سبد خرید بدون افزونه جانبی

امکان تنظیم ثبت نام (صفحه لاگین) برای ورود به اپ

امکان اختیاری و اجباری ثبت نام برای ثبت سفارش

انتخاب قیمتی خاص محصول جهت تماس بگیرید

امکان انتخاب و سایز تصویر پیش فرض محصولات

فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در ثبت نام

فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در سفارش

فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در صفحه پرداخت

فعال کردن آپدیت اجباری در اندروید و آی او اس

امکان تنظیمات محدودیت در سبدخرید

مدیریت نمایش محصولات در صفحه دسته بندی

امکان درج و مدیریت تصویر صفحه اسپلش

امکان درج و مدیریت تصویر صفحات intro

امکان تغییر آنی رنگ بخش های اپلیکیشن

درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی سمت راست

درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی سمت چپ

درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی شناور

افزودن،حذف و مرتب سازی اسلایدها صفحه اصلی

تنظیم و مدیریت دلخواه اجزای اکشن بار

تنظیم نمایش/عدم نمایش اجزای صفحه محصول

دکمه جست و جو اکشن بار

دکمه سبد خرید در اکشن بار

پشتیبانی تصویر و گالری تصاویر محصول

نمایش خودکار عنوان محصول

نمایش خودکار قیمت اصلی و تخفیف دار

پشتیبانی از دکمه مشخصات (نمایش ویژگی ها)

امکان درج نظرات در صفحه محصول و نوشته ها

امکان مدیریت دکمه اشتراک گذاری (لینک کوتاه)

نمایش بارکد محصول (نیازمند ماژول بارکدخوان)

افزودن مححصول به لیست علاقه مندی ها

پشتیبانی نمایش SKU یا شناسه محصول

نمایش نام فروشگاه فروشنده (نیازمند ماژول دکان)

مدیریت دکمه اضافه به سبد خرید میانی

پشتیبانی از توضیحات کوتاه

پشتیبانی از توضحات کامل بدون محدودیت کاراکتر

ثبت امتیاز توسط کاربران برای محصول

پشتیبانی از محصولات مشابه

مدیریت دکمه اضافه به سبد خرید انتهایی

تنظیم نمایش/عدم نمایش اجزای صفحه جزییات سفارش

امکان ریست به تنظیمات پیشفرض افزونه

انتخاب دسته بندی های قابل نمایش در وبلاگ

تنظیمات رنگ مطالب وبلاگ (نوشته ها)

امکان استفاده از دیپ لینک در اپلیکیشن

گزارش آمار نصب و بازدید از اپلیکیشن

فعال سازی ماژول ثبت نام پیشرفته

امکان ویرایش دلخواه فیلدهای ثبت نام

فعال کردن سیستم تایید پیامکی ثبت نام

امکان حذف فیلدهای اجباری (ایمیل،نام کاربری…)

امکان اجاد کردن انواع فیلدهای دلخواه

فعال سازی ماژول ثبت سفارش پیشرفته

امکان ویرایش دلخواه فیلدهای ثبت سفارش

امکان انتخاب آدرس روی نقشه گوگل

امکان حذف فیلدهای اجباری (کدپستی،ایمیل،کشور…)

امکان اجاد کردن انواع فیلدهای دلخواه

ارتباط دادن فیلدهای ثبت سفارش با فیلدهای ثبت نام

پرکردن خودکار فیلدهای ثبت سفارش از فیلدهای ثبت نام

فعال سازی ماژول فیلتر پیشرفته محصولات

فیلتر محصولات بر اساس ویژگی ها

فیلتر محصولات بر اساس موجود بودن

فعال سازی ماژول ورود با حساب گوگل

ثبت نام و لاگین مستقیم با حساب گوگل (جیمیل)

نمایش تصویر گراویتاتور گوگل در هدر منو

فعال سازی ماژول کیف پول

امکان شارژ کیف پول در اپلیکیشن و سایت

امکان پرداخت مبلغ سفارش از طریق کیف پول

امکان دریافت هدیه همکاری در فروش در کیف پول

فعال سازی ماژول چیدمان سفارشی دسته بندی محصولات

درج دسته بندی های دلخواه در اپلیکیشن

مدیریت دسته بندی های اپلیکیشن جدا از وبسایت

فعال سازی ماژول تخفیف کاربر

تخفیف بر اساس اسلاگ – نام یکتا و نقش کاربری

تخفیف بر اساس حداقل و حداکثر سفارش

انتخاب نوع تخفیف بر اساس درصد و ثابت

تخفیف بر اساس دسته بندی و محصول خاص

فعال سازی ماژول کد معرف (همکاری در فروش)

امکان فعال سازی دریافت کد معرف

امکان انتخاب عنوان و توضیحات دلخواه فیلد کد معرف

امکان انتخاب نحوه امتیازدهی به معرف (کیف پول یا امتیاز)

فعال سازی امتیاز به معرف هنگام ثبت نام

امتیاز یا مبلغ هدیه برای معرف در ازای معرفی هر کاربر

امتیاز به معرف هنگام اولین سفارش تکمیل شده

تعیین مقدار امتیاز هنگام اولین سفارش تکمیل شده

نمایش امتیاز کاربر در منو پروفایل اپلیکیشن

تعیین عنوان دلخواه برای متن امتیاز کاربر در پروفایل

فعال سازی نمایش کد بازاریابی در منو پروفایل

تعیین عنوان دلخواه برای متن کد بازاریابی

ساخت کد معرف از نام کاربری،عدد یا حروف راندوم7رقمی

فعال سازی ماژول چندفروشندگی ( افزونه دکان)

امکان نمایش نام فروشگاه در صفحه محصول

امکان نمایش صفحه اختصاصی فروشنده

امکان نمایش لیست فروشنده ها بر اساس شهر

امکان نمایش نظرات و توضیحات درباره فروشنده

امکان نمایش نام فروشگاه در لیست محصولات

فعال سازی ماژول زمان بندی فروش

تعیین زمان های دلخواه در هنگام ثبت سفارش

مناسب هایپرمارکت ها و فروش در زمان های خاص

فعال سازی ماژول بارکدخوان

امکان افزودن اکشن اسکن بارکد

ساخت خودکار بارکد برای هر محصول

نمایش آیکون بارکد در صفحه محصول

و کلی امکانات دیگر …

افزودن اکشن نمایش پست دلخواه وبلاگ

افزودن اکشن نمایش پست های یک دسته بندی خاص وبلاگ

افزودن اکشن نمایش پست های یک برچسب خاص وبلاگ

افزودن اکشن خروج از اپلیکیشن

امکان تعیین جستجو در ووکامرس و وبلاگ : از طریق افزونه قابل تنظیم برای ووکامرس یا وبلاگ خواهد بود، که اگر وضعیت بر روی وبلاگ قرار بگیرد، صفحه جستجو برای وبلاگ در اپلیکیشن نمایش داده میشود و در غیر اینصورت جستجو در فروشگاه ( ووکامرس ) میباشد.

افزودن گزینه خروج در اکشن بار مرورگر داخلی اپلیکیشن با قابلیت فعال و غیرفعال کردن از طریق افزونه اپلیکیشن

امکان فعال یا غیرفعال کردن اکشن بار مرورگر داخلی از طریق افزونه اپلیکیشن

پشتیبانی از محصولات خارجی ووکامرس

در شرایطی که محصول خارجی باشد با کلیک بر روی دکمه افزودن به سبد خرید لینک محصول در مرورگر باز خواهد شد.

امکان تنظیم عنوان دکمه افزودن به سبد خرید محصول خارجی

امکان تنظیم باز شدن لینک محصول خارجی در مرورگر داخلی اپلیکیشن یا مرورگر خارجی ( اندروید )

امکان تغییر دکمه سبدخرید در تب بار به اکشن های : لینک، لیست محصولات، سبدخرید، جستجو، لیست علاقمندی، لیست دسته بندی، وبلاگ، لاگین، ثبت نام، پروفایل، رهگیری سفارش، تماس، پیامک، کیف پول، دعوت از دوستان، لیست فروشندگان، درباره اپ، بارکدخوان، تغییر دامنه، خریدهای مجازی

امکان تغییر آیکون های تب بار به دلخواه ( مشابه اکشن های منوها )

امکان تغییر عناوین : خانه، دسته بندی، سبدخرید، جستجو، پروفایل، در تب بار اپلیکیشن به عناوین دلخواه

افزودن گزینه سورت کردن محصولات جدید بر اساس شناسه بزرگ

اضافه شدن قیمت ثابت و شگفت انگیز زیر عنوان صفحه محصول

اضافه شدن توضیحات کوتاه زیر عنوان صفحه محصول

اضافه شدن توضیحات کامل ( نمایش بیشتر ) در صفحه محصول

امکان فعال یا غیرفعال کردن مورد بالا از افزونه

مدیریت رنگ دکمه ثبت نظر ( صفحه نظرات )

مدیریت رنگ زمینه دکمه سبد خرید تب بار از افزونه

مدیریت رنگ آیکون دکمه سبد خرید تب بار از افزونه

تنظیم رنگ فیلد تاریخ در صفحه سفارش و عضویت

تنظیم رنگ فیلد زمان در صفحه سفارش و عضویت

رفع مشکل فیلد نقشه گوگل در صفحه سفارش و عضویت

آپدیت گریدل و تارگت سورس اپلیکیشن جهت ثبت در مارکت ها

ری دیزاین تب بار پایین صفحه اصلی ( مشابه اپلیکیشن آگهی )

ری دیزاین فیلدهای ثبت نام و ثبت سفارش

اضافه شدن صفحه پروفایل به اپلیکیشن

اضافه شدن منو پروفایل مشابه منوهای دیگر

پشتیبانی از تمام اکشن های منوها در پروفایل

امکان شخصی سازی آیتم های پروفایل به دلخواه

امکان لاگین در پروفایل با نمایش نام کاربری بعد از لاگین

امکان دسترسی به ویرایش اطلاعات کاربر در صفحه پروفایل

نمایش اعتبار کیف پول در پروفایل کاربر

نمایش مجموع امتیاز در پروفایل کاربر

امکان دسترسی به اکشن دعوت کاربر در پروفایل کاربر

افزودن دکمه سبد خرید در تب بار ( دکمه وسط تب بار )

ری دیزاین صفحه لاگین دوم ( رمز یکبار مصرف )

راستچین سازی کد پیگیری سفارش

ری دیزاین صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

افزودن تایمر پیشنهادشگفت انگیز صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

افزودن نمایش مسیریابی صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

تغییر ستاره های امتیاز دیدگاه ها در صفحه محصول

پشتیبانی از متغییر رنگ و لوگو صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

سازگاری با افزونه woocommerce advanced attributes

ری دیزاین مشخصات و شرح محصول ( مشابه دیجی کالا )

ری دیزاین بخش دیدگاه های محصول ( مشابه دیجی کالا )

نمایش مسیر دسته بندی به صورت دکمه لغزان ( مشابه دیجی کالا )

افزودن المان بنر تکی در صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

امکان افزودن بنر دلخواه در صفحه محصول از طریق افزونه

امکان فعال یا غیرفعال سازی بنر تبلیغاتی صفحه محصول

درج بنر تبلیغاتی با اکشن های لینک دلخواه و امشن محصول

تغییر نمایش محصولات مرتبط به لیست افقی

افزودن دیالوگ اعلان افزودن محصول به سبد خرید

حذف سایه حاشیه تصاویر دکمه لغزان

تغییرات کلی در صفحه ماژول چند دامنه ای

وسط چین کردن و تغییر رنگ متن انتخاب فروشگاه ها

ری دیزاین صفحه فروشگاه ها قابلیت چند دامنه ای

افزودن فیلد جستجو بین فروشگاه ها

امکان جستجو ، سورت ، فیلتر ، استان

امکان نمایش و ثبت شماره تماس برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت توضیحات برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت استان دلخواه برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت دسته بندی دلخواه برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت نام نمایشی برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت لینک و اجرا در مرورگر داخلی برای هر دامنه

امکان فیلتر دامنه ها بر اساس آخرین فروشگاه

امکان فیلتر دامنه ها بر اساس استان دلخواه فروشگاه ها

امکان فیلتر دامنه ها بر اساس دسته بندی دلخواه فروشگاه ها

امکان شخصی سازی رنگبندی در صفحه دامنه ها

رفع مشکلات گزارش شده مربوط ماژول چند دامنه

امکان پشتیبانی بدون محدودیت تعداد دامنه ها

امکان افزودن دامنه دلخواه توسط هر کاربر ( زیر مجموعه )

استفاده از قابلیت چند دامنه ای رایگان برای کاربران زیر مجموعه

عدم نمایش لیست دامنه از دومین اجرا ( اجرا از آخرین فروشگاه )

 

اپلیکیششن در حال توسعه میباشد …

گالری تصاویر از اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن الماس - اندروید 100% نیتیو