تخفیف ویژه 50% ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

مجیکال کم

پکیج نیم : app.magicalcam.ir

نوع اپلیکیشن : فروشگاهی
نسخه اپلیکیشن : 6.1.0_1
حجم اپلیکیشن : 12 مگابایت
آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۲/۰۶/۱۹

مجیکال به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به سایت مجیکال با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

اپلیکیشن فروشگاهی مجیکال کم

ساخت و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس ( ووکامرس ) به نام مجیکال کم توسط اپلیکیشن ساز اپ پاش با پلن پایه START راه اندازی شده است.

مدیریت افزونه اپلیکیشن فروشگاهی مجیکال کم

با استفاده از افزونه اختصاصی ساخت و مدیریت اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس اپ پاش که بر روی وبسایت وردپرسی مجیکال کم نصب شده است، امکان شخصی سازی و مدیریت به راحتی قابل انجام است.

بدون نیاز به یادگیری کدنویسی جاوا، امکان تغییرات در پوسته اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس اپ پاش با دسترسی هایی که به زبان فارسی در افزونه قرار داده ایم انجام میشود.

تنظیمات سمت افزونه اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس

تغییرات شامل : رنگبندی، درج بنرها، دکمه های لغزان، چیدمان لیست محصولات و لیست پست های وبلاگ با طرح های متنوع و دلخواه و مدیریت اکشن های منوها و کلی تغییرات دیگر میباشد.

پشتیبانی افزونه و اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس اپ پاش

همچنین پشتیبانی اپ پاش تمام مواردی که نیاز خواهید داشت را به صورت حرفه ای برای اپلیکیشن شما کانفیگ خواهد کرد و نگران هیچگونه مشکلی از سمت اپلیکیشن نباشید.

نصب و راه اندازی اپلیکیشن وردپرسی اپ پاش

به صورت رایگان برای شما تنظیمات اولیه و مورد نیاز شما از طریق امکانات افزونه انجام خواهد شد و چنانچه تمایل به شخصی سازی از سمت خودتان بود، دسترسی به آموزش های رایگان فراهم میباشد.