تخفیف ویژه 50% ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

تخفیف طلایی

اپلیکیشن فروشگاهی پلن الماس

همراه با پنل پیامکی کاربری حرفه ای با اعتبار یکساله از باران پیام + دیجیتس و خط خدماتی رایگان

img

اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

برای فروشگاه ووکامرس خود اپلیکیشن بسازید
اپ پاش تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید
اپلیکیشن 100% Native کاملا کدنویسی شده
توسعه یافته برای ووکامرس با پنل مدیریت انلاین
افزونه کاملا فارسی و بهینه شده با آموزش های فارسی
بیشترین امکان شخصی سازی نسبت به دیگر اپلیکیشن ها

جهت مشاهده امکانات بیشتر و توضیحات کامل تر حتما از طریق دسکتاپ ( کامپیوتر ) این صفحه مشاهده شود.

img

اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

برای فروشگاه ووکامرس خود اپلیکیشن بسازید
اپ پاش تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید
اپلیکیشن 100% Native کاملا کدنویسی شده
توسعه یافته برای ووکامرس با پنل مدیریت انلاین
افزونه کاملا فارسی و بهینه شده با آموزش های فارسی
بیشترین امکان شخصی سازی نسبت به دیگر اپلیکیشن ها

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

کمی توضیح در مورد پروژه پلن الماس :

اپلیکیشن پلن الماس تمامی امکانات پلن طلایی را با دیزاین متفاوت همراه با بیش از 150 قابلیت حرفه ای بیشتر از پلن طلایی میباشد.

پروژه اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن الماس که فعلا نسخه اندروید منتشر شده، یک سوپر اپلیکیشن همه کاره وردپرسی هست که با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس و افزونه چندفروشندگی ( مارکت پلیس ) دکان سازگار شده است.

این اپلیکیشن کلی ماژول حرفه ای با ریدیزاین جدید و متفاوت تر از پلن طلایی اپلیکیشن فروشگاهی ارائه شده، چرا که نسبت به درخواست کاربرانی که نیاز به یک اپلیکیشن حرفه ای برای سیستم فروشگاه ساز ووکامرس داشتن که ضعف های نمونه های مشابه در مارکت ها را نداشته باشه و همچنین امکان سفارشی سازی و توسعه طبق میل کاربر رو داشته باشه.

شاید با یک دهم هزینه این اپلیکیشن داخل مارکت ها بتونید یک اپلیکیشن فروشگاهی برای ووکامرس تهیه کنید، اما تفاوت این اپلیکیشن در چی میتونه باشه که کاربر تمایل داشته باشه این اپلیکیشن رو سفارش بده.

تفاوت های حرفه ای پلن الماس :

بی نیاز بودن از افزونه های جانبی نسبت به نمونه های مشابه برای فعال شدن امکانات که برای برخی نمونه ها کاربر باید بیش از 15 افزونه پریمیوم رو تهیه و نصب کنه تا امکانات اپلیکیشن فعال و قابل استفاده باشه، اما روی این پروژه تمامی امکانات به صورت اختصاصی توسط افزونه خود اپلیکیشن ارائه شده که فقط نیاز به نصب یک افزونه خواهد بود و اینکه مشکلات افت سرعت و امنیت و اختلال بین افزونه ها رو تجربه نمیکنید مگر در موارد خاص که تیم فنی قطعا در هر پروسه آپدیت تمامی تست های لازم را بر اساس یک وردپرس استاندارد انجام خواهد داد.

هماهنگ با افزونه های ووکامرس، دکان، دیجیتس، کیف پول که البته برای ثبت نام با شماره موبایل و حتی ثبت نام با رمز یکبار مصرف میتونید از افزونه اپلیکیشن بدون نیاز به افزونه دیجیتس استفاده کنید.

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

ماژول چند دامنه ای ( اولین بار با اپ پاش )

همیشه کاربران به دنبال رفع ضعف های افزونه دکان مانند : صفحه محدود فروشنده بدون امکان تغییرات و بدون امکان شخصی سازی در المان ها و چیدمان فروشنده و مشکلات عدم دسترسی به مشتریان فروشنده، عدم پشتیبانی از سیستم پرداخت فروشنده ( درگاه اختصاصی برای هر فروشنده )، عدم اطلاع رسانی طبق میل فروشنده که اگر به صورت یامکی یا ایمیل باشه، متن ها با نام سایت اصلی بوده و اینکه از پنل پیامک اختصاصی فروشنده در دکان نمیشه استفاده کرد و همچنین کلی موانع که در سیستم چند فروشندگی دکان هست که از روش های حمل و نقل دلخواه گرفته تا مدیریت محصولات و …

واسه هر فروشگاه درگاه اختصاصی، اطلاع رسانی پیامکی، دسترسی مدیرکل و …

اگر بشه برای هر فروشنده یک اپلیکیشن کامل با دیزاین دلخواه، درگاه های بانکی دلخواه، روش های اطلاع رسانی و حمل و نقل دلخواه مربوط به خود فروشنده که حتی فروشنده میتونه یک سایت جداگانه با دامنه جداگانه هم داشته باشه ( میتونه از سابدامنه هم استفاده بشه ) که حتی بتونه اینماد هم بگیره و تمامی محدودیت های دکان رو نداشته باشه، بله تمامی این موارد در سیستم چند دامنه ای ( فروشگاهی ) منظور دکان نیست، وجود داره.

فقط کافیه فروشنده افزونه اپلیکیشن رو روی سایت خودش نصب کنه و مدیر اپلیکیشن هم سایت فروشنده رو به لیست دامنه های اپلیکیشن ( از طریق افزونه دامنه اپلیکیشن ) اضافه کنه، همچنین یه سری امکانات حرفه ای برای مدیریت راحت تر دامنه ها در نظر گرفتیم.

فرض کنید شما یک مجتمع تجاری بزرگ دارید که داخلش کلی مغازه هست، شما میتونید یک دامنه اصلی برای سایت مجتمع داشته باشید و برای هر کدام از مغازه های مجتمع ( پاساژ یا حتی شعبات ) یک سابدامنه بسازید و برای هر یک از مغازه ها یک سایت وردپرسی که رایگان میتونید با داشتن یک قالبی مثل فلت سام یا وودمارت که یکبار همه چیز رو نصب و کانفیگ کردین برای هر مغازه دار فقط یک نسخه کلون ( کپی ) کنید.

اینجوری یک دسترسی مدیرکل و یک سایت جداگانه بابت هر مغازه داخل مجتمع تجاری دارید، که داخل اپلیکیشن مجتمع تجاریتون هم کلی مغازه ( اپلیکیشن فروشگاهی ) خواهید داشت که برای هر وبسایت میشه کلی مزایا نسبت به دکان داشت.

من بیشتر توضیح نمیدم که وقتتون رو بیشتر از این نگیرم، اما این یه قطره از دریا بود که گفتم، حالا شما فکر کنید که یک اپلیکیشن برای کل کشور که بشه دامنه ها رو دسته بندی و بر اساس منطقه تفکیک کرد و در آخر اینکه هیچ هزینه ای برای هر تعداد دامنه اضافه میکنید برای شما نداره و شما یک اپلیکیشن فراتر از تصور میتونید برای سایت های وردپرسی داشته باشید که مزایای بهتری نسبت به ترب و دیجی کالا داشته باشه.

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن ووکامرسی

 • اپلیکیشن مجله ای وبلاگی ( نوشته ها )
 • اپلیکیشن خبری ( خبرگزاری بخش نوشته ها )
 • اپلیکیشن شرکتی ( نوشته ها و المان های پیشرفته )
 • اپلیکیشن شخصی ( نوشته ها، ووکامرس نیتیو و اکشن لینک )
 • اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی ( سازگار با ووکامرس )
 • اپلیکیشن فروشگاه کالای فیزیکی ( محصولات ساده، متغییر، معرفی )
 • اپلیکیشن فروشگاه فایل ( محصولات دانلودی و مجازی ووکامرس )
 • اپلیکیشن فروشگاه مارکت پلیس ( چند فروشندگی )
 • اپلیکیشن برای مجتمع های تجاری ( چند فروشگاهی )
 • اپلیکیشن برای شعبه های مختلف ( چند دامنه ای )
 • اپلیکیشن فروشگاه کتاب مجازی و فیزیکی
  اپلیکیشن هایپرمارکت آنلاین ( سوپرمارکت )
 • اپلیکیشن برای چندین سوپرمارکت ( چند دامنه ای )
 • اپلیکیشن میوه فروشی آنلاین ( عضویت و فرم سفارش راحت )
 • اپلیکیشن فروش نان آنلاین ( دسته بندی و چیدمان راحت )
 • اپلیکیشن برای فروش خدمات ( چند منظوره وبلاگ، فروشگاه و … )
 • اپلیکیشن برای ابزارآلات ( قیمت همکاری و مشتری )
 • اپلیکیشن برای فروش دوره های مجازی ( ووکامرس )
 • اپلیکیشن فروش پوشاک و کفش، ساعت. عینک و …
 • اپلیکیشن فروش کالای دیجیتال و انواع لوازم خانگی
 • اپلیکیشن معرفی کالا سایت دیگر ( لینک خارجی مثل ترب )
 • اپلیکیشن برای سایت های غیر وردپرسی ( ادغام وب ویو و نیتیو )
 • اپلیکیشن کالای دست دوم ( تغییر دکمه خرید به لینک و متن دلخواه )
 • و امکان ساخت انواع اپلیکیشن های وردپرسی ووکامرسی …

بدون هیچ وابستگی به قالب سایت و افزونه پولی و جانبی

 • ساخت بینهایت اپلیکیشن درون اپلیکیشن اصلی با وردپرس جداگانه ( سایت با دامنه یا ساب دامنه ) فراتر از دکان که امکان دیزاین مجزا از طریق افزونه هر وبسایت با امکان داشتن هر تعداد درگاه دلخواه برای هر فروشگاه و سیستم اطلاع رسانی پیامکی و ایمیلی برای هر فروشگاه و دسترسی به تمام وردپرس ( مدیرکل ) برای هر فروشگاه با هر روش عضویت و حمل و نقل و رنگبندی و … برای هر فروشگاه میباشد.
 • مثلا یک اپلیکیشن برای مجتمع علاالدین داریم که داخلش برای هر فروشگاه مجتمع یک وبسایت جدا داریم که میتونه با دامنه یا سابدامنه باشه و هر فروشگاه چون مجزا هست پس میتونه درگاه، اینماد، دیزاین و مدیریت کامل بر روی فروشگاه خود داشته باشه و حتی هر فروشگاه میتونه سیستم چند فروشندگی دکان (مارکت پلیس ) هم داشته باشه که میشه بخش چند فروشندگی آن فروشگاه است.
چند فروشگاهی + چند فروشندگی با انواع المان های پیشرفته که الگوبرداری از چندین روش فروشگاهی و معرفی محصول است.
 • تمامی امکانات از طریق افزونه اپلیکیشن به صورت آنلاین از طریق پیشخوان وردپرس کاربر قابل مدیریت میباشد.
 • سازگار با انواع درگاه های اختصاصی و پرداخت یار و انواع روش های پرداختی ووکامرس، کیف پول و انواع روش های حمل و نقل ووکامرس
اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

برخی از نمونه اپلیکیشن های فروشگاهی ووکامرس ( پلن الماس اندروید )

00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

امکانات حرفه ای نسخه 7.6.0 ( آپدیت جدید )

در این ویدیو شما چندین قابلیت حرفه ای اکشن لینک و مرورگر داخلی اپلیکیشن فروشگاهی پلن الماس رو همراه با امکانات جدید نسخه جدید اپلیکیشن اندروید را میبینید که با اپلیکیشن 100% نیتیو ادغام میشود و یه اپلیکیشن کاملا حرفه ای برای وردپرس ( ووکامرس ) یا حتی غیر وردپرس خواهید داشت.

دیگه حتی میتونی با وب ویو داخلی حرفه ای اپلیکیشن برگه های المنتوری رو به راحتی اضافه کنی و حتی برگه های غیر وردپرسی رو آنلاین به صفحه اصلی ادغام کنی، یا هر موقع بخوای اپلیکیشن رو به اپلیکیشن وب ویو هر سایت وردپرسی یا غیر وردپرسی تغییر بدی و هر موقع خواستی دوباره به نیتیو تغییر بدی و حتی نیاز به خروجی جدید یا آپدیت هم نباشه.

00:00
00:00

مبلغ اصلی برای اپلیکیشن پلن حرفه ای : 15 میلیون تومان ( پشتیبانی و آپدیت 12 ماهه )

مبلغ با تخفیف پلن حرفه ای :  10 میلیون تومان ( پشتیبانی و آپدیت 12 ماهه )

مبلغ با تخفیف برای پلن معمولی :  5 میلیون تومان ( پشتیبانی و آپدیت 6 ماهه )

این تخفیف ویژه به جهت ارائه نسخه جدید و به صورت محدود فقط برای 20 سفارش ( نسبت به ظرفیت پشتیبانی ) در نظر گرفته شده است و چنانچه قصد خرید جدید دارید یا اینکه قصد ارتقا اپلیکیشن پلن طلایی به پلن الماس را دارید ( با ارتقا از پلن طلایی به پلن الماس پشتیبانی 12 ماهه جدید لحاظ میشود که به عنوان هدیه برای هزینه پلن طلایی میباشد. )

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

توجه : چنین پروژه عظیمی با الگوبرداری از اپلیکیشن بزرگ در ایران و توسعه برای وردپرس، نسبت به هزینه های بالای سفارشی سازی و ادامه آپدیت های حرفه ای در اپلیکیشن کاملا اختصاصی پلن الماس، به زودی تعرفه اپلیکیشن افزایش 50% خواهد داشت و تخفیف های ارائه شده برای تامین هزینه های توسعه ارائه میشود.

کاربر گرامی قیمت سفارشی سازی پروژه پلن الماس بر روی پلن طلایی یا اپ های موجود در مارکت بیش از 100 میلیون تومان برآورد میشود که به جهت فروش عمومی و بدون ارائه سورس که ارزش چند صد میلیونی در چندین سال برای اپ پاش داشته بر روی سایت درج شده است، لذا خواهشمندیم که تمامی امکانات اپلیکیشن را مبنای قیکت و کیفیت در نظر بگیرید و با اپلیکیشن هایی با امکانات پایین تر یا بیشتر مقایسه برابر نداشته باشید، هر پروژه مزایای و معایبی دارد که قابل انکار نیست.

البته به جهت اینکه یک تیم کاملا حرفه ای در مشهد بر روی توسعه این اپلیکیشن فعالیت میکند و مالکیت پروژه مختص به تیم میباشد پس امکان توسعه اختصاصی برای امکانات یا سفارشی سازی های دلخواه شما هم فراهم خواهد بود و از این بابت نگران نباشید و تیم پشتیبانی vip در کنار شما خواهد بود تا یه اپلیکیشن حرفه ای با کارایی عالی داشته باشید.

هر نیاز دیگری مانند هاست، پنل پیامکی و کارشناس فنی وبسایت و یا خدمات طراحی و توسعه وبسایت و گرافیک در سایت های زیر مجموعه با تخفیف ارائه میشود تا دیگر درگیر چندین شرکت نبوده و تمامی نیازهای کسب و کار آنلاین خود را با یک مجموعه پیش ببرید.

توجه : نسخه ios ای با تمام امکانات پلن الماس نسبت به درخواست پایین ios  فعلا نداریم اما در حال توسعه اپلیکیشن از جاوا به فلاتر جهت خروجی همزمان اندروید، آی او اس، pwa و ویندوز فون با یک دیزاین هستیم.

البته امکان استفاده از نسخه ios پلن طلایی اپلیکیشن فروشگاهی به صورت Native100% قابل ارائه میباشد که امکانات پلن طلایی را شامل میشود و فقط برخی از المان ها و استایل پلن الماس را فعلا ندارد که البته نسخه ios پلن الماس هم در دستور کار توسعه میباشد. ( مشاهده پلن طلایی اپ فروشگاهی )

هدیه 3 نفر اول : کانفیگ سئو فنی + کانفیگ افزایش سرعت + کانفیگ امنیت ( به ارزش 7 میلیون تومان )

مبلغ اصلی برای اپلیکیشن پلن حرفه ای : 25 میلیون تومان ( پشتیبانی و آپدیت 12 ماهه )

مبلغ با تخفیف  15 میلیون تومان ( پشتیبانی و آپدیت 12 ماهه ) تمدید سالانه هاست و دامنه

چنانچه نیاز به اپلیکیشن فروشگاهی برای  ووکامرس دارید که امکانات پیشرفته با سیستم چند فروشندگی و همچنین سیستم اتصال به چندین سایت وردپرسی به صورت همزمان برای شعبه های دیگر دارید این اپلیکیشن را تهیه کنید.
خروجی نهایی فایل apk و  aab اپلیکیشن نسخه اندروید همراه با افزونه و آموزش ها تقدیم میشود و به هیچ عنوان سورس اپلیکیشن تحویل نمیشود چرا که ارزش توسعه چنین پروژه ای بیش از چند صد میلیون تومان برآورد میشود.
اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

آخرین نسخه افزونه اپلیکیشن پلن الماس 8.5.0 با امکان درج خودکار کد تایید

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

آخرین نسخه افزونه اپلیکیشن پلن الماس 7.6 با امکان درج خودکار کد تایید

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

توجه : در نسخه جدید پلن الماس امکان درج خودکار کد تایید ورود یا عضویت با رمز یکبار مصرف فراهم شده است اما حتما طبق این آموزش پترن های عضویت و بازیابی اطلاعات کاربری یا همان ۲ پترن مربوط به اپلیکیشن را بررسی کنید که متغییرهای ثبت شده به صورت رشته در آی پی پنل یا باران پیام پ فراز اس ام اس تایید شده باشند. در صورتی که متغییرها به صورت عدد تایید شده باشند امکان عضویت و ارسال کد تایید به جهت مشکل از سمت پترن نمیباشد و در این صورت حتما از نسخه بدون امکان درج کد تایید خودکار woo2gem.code.zip استفاده کنید.

آخرین نسخه افزونه اپلیکیشن پلن الماس 7.6 بدون درج خودکار کد تایید

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

توجه : امکان استفاده افزونه پلن الماس برای پلن طلایی فراهم میباشد اما امکاناتی که بر روی افزونه برای پلن الماس بوده به دلیل اینکه کدنویسی های مورد نیاز برای پلن طلایی نمیباشد پس قطعا با تنظیم کردن هیچ کارایی هم سمت اپلیکیشن پلن طلایی نخواهد داشت.

برخی از تغییراتی که میتوانید در تب بار پایین اپلیکیشن داشته باشید.

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403
امکان غیر فعال کردن تب بار از طریق افزونه
اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس

پلن الماس ( اندروید )

دائمی + پشتیبانی و آپدیت

قیمت اصلی اپلیکیشن

25 میلیون تومان

قیمت با 10 میلیون تخفیف

15 میلیون تومان

( فایل اپلیکیشن apk  و aab دائمی )

همراه با 12 ماه پشتیبان vip

قیمت با تخفیف ارتقا

9 میلیون تومان

( ارتقا پلن طلایی به پلن الماس )

( فقط نسخه اندروید )

با پشتیبانی 6 ماهه

این تخفیف ویژه به جهت ارائه نسخه جدید و به صورت محدود در نظر گرفته شده است و چنانچه قصد خرید جدید دارید یا اینکه قصد ارتقا اپلیکیشن پلن طلایی به پلن الماس را خواهید داشت قابل استفاده میباشد.

با ارتقا از پلن طلایی به پلن الماس پشتیبانی 6 ماهه جدید برای خروجی ها لحاظ میشود.

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

 

چرا اپلیکیشن اختصاصی اپ پاش را انتخاب کنیم؟

سورس کد مستقل اپلیکیشن کاملا مستقل از سرورهای اپ پاش است. تمام ارتباطات و تنظیمات اپ مستقیم از سرور سایت شما لود می شود.

سرعت بالا در اجرا: با توجه به نیتیو بود اپلیکیشن و بهینه سازی های انجام شده در API ، سرعت اجرای بالا و کار با اپ را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی تضمین شده: تیم پشتیبانی اپ پاش از طریق راه‌های تماس تلفنی، تیکت، چت آنلاین و ایمیل به تمام سوالات شما پاسخ میدهند و همیشه در کنار شما هستند.

کلید ساین: شما ، به عنوان مالک برنامه ، باید این کلید را داشته باشید. در واقع ، داشتن این کلید اثبات مالکیت برنامه شما است. در غیر این صورت همه کاربران و رتبه خود را از دست می دهید. APPPASH هر برنامه را با یک کلید منحصر به فرد امضا می کند. برخلاف سایر اپ سازها که از ارائه کلید برنامه خودداری می کنند ، اپ پاش داشتن یک کلید را به عنوان حق مالک برنامه در نظر می گیرد و هر زمان که بخواهید می توانید از کلید و رمز استفاده کنید.

پشتیبانی از زبان‌های مختلف: اپلیکیشن را میتوانید با زبان‌های مختلف سفارشی سازی کرده ( هزینه اندکی جداگانه ) و درخواست خروجی با زبان دلخواه داشته باشید. فارسی / انگلیسی / عربی / ترکی / فرانسوی / روسی / چینی / ژاپنی / اسپانیایی / پشتو / آلمانی / ایتالیایی / کره‌ای

کاهش هزینه‌های مالی و زمانی: باتوجه به تعداد زیاد کاربران، قیمت کاهش یافته است و همچنین به دلیل آماده بودن سورس کد در کمترین زمان ممکن اپ شما آماده خواهد شد.

امنیت بالا: اپلیکیشن و سرویس های وب آن به طور پیش فرض کدگذاری شده اند و در تمام زمینه های امنیتی با دقت بررسی می شوند.

لایسنس لایف‌تایم و همیشگی: یکبار خرید کنید و برای همیشه اپلیکیشن داشته باشید. هیچ وقت اپ شما منقضی نخواهد شد!

پوسته لایو و منعطف: تنظیمات و تغییرات پوسته بدون نیاز به بروزرسانی و نصب مجدد اپلیکیشن انجام می شود.

تست رایگان: شما می توانید اپلیکیشن سایت خود را با تمام امکانات موجود به مدت ۱۴ روز آزمایش کنید.

بروزرسانی مستمر: بسته به نیاز روز و پیشنهادات و گزارش های ارسال شده توسط کاربران ، تیم فنی دائما در حال بروزرسانی قسمتهای مختلف سیستم است.

کدنویسی نیتیو اندروید و آی‌او‌اس: اپ های ساخته شده با اپ پاش، برخلاف دیگر اپ ساز‌ها وب ویو یا هیبریدی نیستند. برنامه های اپ پاش همانند اپلیکیشن های بزرگ دیجی کالا، دیوار،آمازون و … کاملاً نیتیو برنامه نویسی شده اند ، یعنی با زبان های جاوا ، Swift و Objective-C برنامه نویسی شده اند.

 


								آپدیت جدید پلن الماس - اندروید ( نسخه ۷.۵.۰ ) انتشار در ۲۰ ام خرداد ۱۴۰۲

آپدیت جدید پلن الماس - اندروید ( نسخه ۷.۵.۰ ) انتشار در ۲۰ ام خرداد ۱۴۰۲

آپدیت جدید پلن الماس – اندروید ( نسخه 7.5.0 )

1 - رفع مشکلات گزارش شده قبل
2 - ارتقا تارگت اپلیکیشن و سازگاری بهتر با اندروید 12 و 13
3 - امکان دائمی شدن قابلیت دریافت اعتبار یا امتیاز هدیه برای معرف در هر سفارش ( قبلا فقط برای اولین سفارش بود ) تغییرات در افزونه و اپلیکیشن نیازمند آپدیت افزونه و اپلیکیشن
4 - رفع مشکل نمایش نام نمایشی اپلیکیشن در قابلیت چنددامنه ای در اکش بار به صورت خودکار و ادغام با نام نمایشی یا لوگو دلخواه کاربر و حذف کامل نام نمایشی پیشفرض در اکشن بار
5 - امکان ارسال نوتیفیکیشن رایگان پوشه ( پوش پل ) از طریق افزونه در پیشخوان وردپرس ( نیازمند درج کلید خصوصی حساب کاربری پوشه و پکیج نیم یا همان نام بسته اپلیکیشن )
6 - توسعه و آپدیت قابلیت وب ویو اپلیکیشن و مرورگر داخلی
7 - افزودن امکان درج لینک دلخواه در افزونه و تبدیل اپلیکیشن به یک اپلیکیشن وب ویو
در این قابلیت حتی اگه دامنه اصلی اپلیکیشن هم نباشه، میتونید هر دامنه ی دیگه ای رو اضافه کنید و یک اپلیکیشن برای همه لینک های وب ویو باشه، در هر زمان که نیاز داشته باشید امکان تغییر از نیتیو به وب ویو و یا برعکس آن بدون نیاز به خروجی جدید یا آپدیت قابل انجام میباشد.
مثلا کاربر یا اپلیکیشن در مارکت ثبت شده به صورت نیتیو، وقتی کاربر مجددا اپ رو اجرا میکنه یه لینک وب ویو واسش نمایش داده میشه که میتونید طبق نیازتون هر لینکی قرار بدین، مثلا یک صفحه با المنتور یا حتی cms اختصاصی طراحی کنید یا یه لندینگ پیج و کاربر به اون صفحه هدایت شود و یک ساعت بعد مجددا وب ویو غیرفعال شود و اپ نیتیو اجرا شود، در هر صورت استفاده های زیادی میتونه داشته باشه و دیگه ضعف های سیستم وب ویو معمولی که باید هر تغییر یک خروجی باشه اونم فقط برای یک دامنه رو نداره.
8 - افزودن امکان جدید دامنه های خاص برای باز شدن در مرورگر خارجی، افزودن لینک های دلخواه در افزونه برای زمانی که کاربر اون لینک رو اجرا کنه از مرورگر اپلیکیشن به مرورگر داخل گوشی منتقل بشه.
این امکان برای صفحات پرداخت و درگاه ها میتونه مورد استفاده بشه که بشه عملیات پرداخت رو در مرورگر داشته باشید و آدرس وب سایت درگاه نمایش داده بشه، این امکان برای ثبت اپلیکیشن های وب ویو در مارکت های کافه بازار، مایکت و ... الزامی میباشد.
9 - امکان درج اکشن لینک به آیکون های تب بار پایین با 4 نوع لینک و مرورگر مجزا.
یعنی شما برای آیکون اول ( خانه ) یک لینک اضافه میکنید و برای آیکون دوم ( دسته بندی ) یک لینک دیگر که میتونه اصلا سایت های مجزا وردپرسی یا غیر وردپرسی باشه، در این حالت وقتی کاربر هر کدام رو اجرا کند مثلا لینک آیکون اول، مرورگر داخلی اجرا شده و اگر لینک آیکون دوم را اجرا کند، لینک دوم دیگر بر روی لینک آیکون اول اجرا نمیشود و در یک تب داخلی اجرا میشود که با انتخاب لینک آیکون اول دیگر مجددا لینک بروزرسانی نشود که در این حالت سرعت بهتری در اجرا لینک شاهد هستید.
10 - امکان استفاده از لینک و وب ویو ( وبسایت ) در صفحه اصلی به جای المان های نیتیو صفحه اصلی.
در این حالت شما باید برای آیکون اول تب بار ( خانه ) اکشن لینک را انتخاب و اضافه کنید و زمانی که کاربر وارد اپلیکیشن میشود، در پس زمین صفحه اصلی زیر اکشن بار، زیر تب بار، زیر منوهای سمت راست و چپ که نیتیو هستن مرورگر داخلی اجرا میشود، این امکان برای زمانی مناسب هست که از اپلیکیشن به عنوان وب ویو پیشرفته استفاده میکنید و در منو تب بار و اکشن بار و منوهای راست و چپ میتونید انواع لینک های وب ویو دلخواه یا حتی المان ها و صفحات نیتیو رو ادغام کنید که این اپلیکیشن امکان مدیریت آنلاین از سمت افزونه و تغییر نیتیو به وب ویو را دارد.
همچنین اگر به صورت نیتیو لاگین شده و لینک اصلی خانه همان لینک اپلیکیشن باشد، در حالتی که چه ورود به اپ نیازمند عضویت و لاگین با یکی از صفحات رمز ثابت یا رمز یکبار مصرف باشد، از طریق کوکی ها در مرورگر هم لاگین خواهید شد.
11 - امکان مدیریت اکشن بار مرورگر هم بهبود داده شده و برای مرورگر داخلی از سمت افزونه تغییرات زیادی امکان پذیر شده، برای مثال امکان غیرفعال کردن کامل اکشن بار ( منو بالای مرورگر ) که دیگه در این حالت کاربر احساس نمیکنه در مرورگر بوده و میتونید هر صفحه ای رو به مرورگر اضافه کنید، یا اینکه میتونید گزینه خروج در اکشن بار رو فعال یا غیرفعال کنید که اگه زمانی در مرورگر اپلیکیشن چندین صفحه اجرا شده و میخواین به صفحه اول مرورگر برگردین نیاز نباشه چندین مرتبه بازگشت رو بزنید و یکباره با انتخاب این آیکون از مرورگر خارج میشوید، یا امکان انتخاب اجرای لینک برای محصولات معرفی یا لینک خارجی، میتونید از سمت افزونه تعیین کنید که لینک در مرورگر داخلی اجرا بشه یا به مرورگر گوشی ( مرورگر کروم و ... ) منتقل بشه. ( این امکان در نسخه قبلی توسعه داده شده بود که با امکانات جدید وب ویو نسخه جدید 7.5 سازگار و توسعه داده شد.
12 - امکان تغییر متن افزودن به سبدخرید به متن دلخواه همراه با رنگ بندی و درج ایموجی
13 - امکان درج محصول معرفی و خارجی به صورت حرفه ای و ادغام های مثل : محصول ساده، محصولات متغییر و محصول خارجی که قبل این امکان ها قابل ارائه بود، اما با امکان مدیریت دکمه افزودن به سبدخرید به شماره موبایل، به لینک دلخواه، به لینک شبکه های اجتماعی با امکان شناسایی اپلیکیشن شبکه های اجتماعی مثل لینک واتساپ یا تلگرام رو در دکمه افزودن به سبدخرید درج کنید و متن دلخواه برای هر محصول برای دکمه درج کنید، کاربر با انتخاب به اون شبکه اجتماعی یا لینک منتقل میشود، اما این قابلیت امکان درج محصول مثل اپلیکیشن ترب ( ارسال به لینک محصول سایت دیگری ) یا امکان درج محصول به عنوان آگهی مشابه آگهی دیوار یا پیندو و ... که کاربر به شماره گیر هدایت شود و با این امکان میتونید هر تعداد محصول و یا آگهی ( که منظور از آگهی وقتی عنوان، تصویر شاخص، تصویر گالری، توضیحات، ویژگی ها و حتی لینک به صفحه کاربر یا همان فروشنده هم فراهم هست ) میتونید مثل اپلیکیشن دیجی کالا که پیندو رو هم ادغام میکنه محتوا متفاوت داشته باشید اونم با ووکامرس و سازگار با تمام قالب های ووکامرسی پیشفرض
14 - توسعه اکشن تماس بگیرید در دکمه افزودن به سبد خرید برای قیمت های خاص، امکان تنظیم شماره تلفن جهت تماس برای محصولاتی که یک قیمت مثلا 0 داشته باشد ( منظور محصول ناموجود یا بدون هیچ قیمتی نیست، باید حتما یک قیمت که تنظیم شده باشد ) و برای اون محصول گزینه تماس فعال بشه که در این اپدیت میتونید متن دلخواه برای دکمه تماس داشته باشید.
15 - توسعه اکشن تماس بگرید برای محصولات ناموجود که هیچ دکمه یا گزینه ای در این وضعیت محصول موجود نیست که فقط قبلا امکان غیرفعال کردن یکجا این محصولات و عدم نمایش وجود داشت و یا متن ناموجود از طریق افزونه به دلخواه وارد میشد، اما در این نسخه این امکان رو توسعه دادیم که بشه یک شماره تماس به همراه یک عنوان دلخواه درج کنید و همه محصولات ناموجود هم یکجا مثلا گزینه استعلام قیمت اضافه شود.
16 - افزودن اکشن استعلام قیمت در دکمه افزودن به سبد خرید در این امکان تغییر به صورت یکجا همه محصولات و غیرفعال کردن دکمه افزودن به سبدخرید همراه با متن دلخواه و درج یک شماره تلفن دلخواه برای همه محصولات، مثلا به جای متن افزودن به سبدخرید متن دلخواه شما مثلا جهت خرید تماس بگیرید و به شماره درج شده در شماره گیر منتقل شود.
البته نیازی نیست یکی یکی واسه محصولات این امکان فعال بشه، یکجا با یک گزینه در تنظیمات اصلی افزونه میتونید به راحتی این امکان رو فعال یا غیرفعال کنید.
17 - رفع مشکل نوتیفیکیشن پوشه ( پوش پل ) در اندرویدهای 12 و 13
18 - امکان ارسال نوتیفیکیشن از طریق افزونه اپلیکیشن جایگزین سرویس وان سیگنال که با قرار دادن کلیدخصوصی حساب پوش پل و درج پکیج نیم ( نام بسته ) تنظیمات ارسال تکمیل میشود.
19 - توسعه اکشن بار اپلیکیشن و درج تمام اکشن های زیر به لیست اکشن های موجود در اکشن بار ( تعداد 31 اکشن )
- بدون اکشن ( یعنی هیچ عکس العملی با انتخاب آیکون این اکشن صورت نمیگیرد )
- بازکردن منو سمت راست
- بازکردن منو سمت چپ
- بازکردن جستجو محصولات
- بازکردن سبد خرید
- محصول ( درج محصول دلخواه )
- دسته بندی محصولات
- لینک ( درج لینک دلخواه و اجرا در مرورگر اپلیکیشن )
- سوابق خرید
- لیست محصولات
- انتشار ( ارسال با بلوتوث اپلیکیشن )
- لیست علاقه مندی ها
- لیست دسته بندی
- وبلاگ ( پست های وبلاگ )
- لاگین ( صفحه حساب کاربری )
- ثبت نام ( فرم ثبت نام نیتیو )
- پروفایل
- رهگیری سفارش
- تماس
- کیف پول
- دعوت از دوستان ( معرفی اپلیکیشن )
- اینباکس پیام ها ( صندوق نوتیفیکیشن ) البته این مورد در حال توسعه با پوشه هست و در نسخه بعدی پیام ها در این صندوق ارسال میشود.
- لیست فروشندگان ( لیست فروشندگان دکان )
- درباره اپ ( امکان درج متن دلخواه در صفحه این اکشن )
- بارکدخوان
- تغییر دامنه ( لیست چنددامنه ای )
- مدیریت خریدهای مجازی
- نوشته ها ( یک پست دلخواه وبلاگ )
- دسته بندی نوشته ها
- برچسب نوشته ها
- خروج از اپلیکیشن
20 - توسعه امکانات برای فروشندگان دکان، سازگار با آخرین نسخه دکان و مشکلات جزئی برای لیست ها که در برخی از گوشی های امکان اسکرول به پایین نبود یا بخشی از لیست دیده نمیشد و رفع مشکل کرش کردن در زمانی که در صفحه فروشنده یک محصول انتخاب میشد.
21 - امکان لینک شدن به صفحه فروشنده از طریق صفحه محصول که با لمس نام فروشنده در صفحه محصول به صفحه فروشنده دکان در اپلیکیشن هدایت خواهید شد.
22 - اضافه شدن 2 المان جدید با 4 نوع کارایی برای نمایش افقی لیست فروشندگان در صفحه اصلی
امکان درج بنر دلخواه با رنگ زمینه هوشمند از رنگ زمینه بنر مشابه لیست پیشنهاد شگفت انگیز که با عدم درج بنر، لیست ساده میشود و هیچ رنگی نمایش داده نمیشود و همچنین هر فروشنده با 2 نوع طراحی که فروشنده ویژه و فروشنده معمولی از یکدیگر تفکیک میشود برای فروشنده ویژه تیک آبی و برای فروشنده معمولی تیک خاکستری نمایش داده میشود.
23 - بازطراحی صفحه لیست فروشندگان دکان با فیلتر فروشندگان ویژه و معمولی و فیلتر دوم هم بر اساس شهر میباشد.
24 - رفع مشکل کرش کردن اپلیکیشن (خروج از اپلیکیشن ) در زمانی که لیست دکمه لغزان بنر دایره و دکمه لغزان بنر با عنوان ( طرح 3 و 4 ) همزمان در کنار هم اضافه میشدن
25 - برداشتن سایز و گردی بودن سایز پیشفرض تصویر در دکمه لغزان طرح سوم و امکان استفاده از بنر با سایز دلخواه که بر اساس ابعاد هر بنر سایز ارتفاع هم تغییر میکند و به عنوان لیست بنرهای لغزان هم قابل استفاده میباشد.
26 - امکان افزودن لیست دلخواه محصولات افقی در صفحه محصول برای هر محصول با امکان درج عنوان دلخواه و محصولات دلخواه
در کنار محصولات مشابه در صفحه محصول که البته امکان شخصی سازی لیست محصولات مشابه هم ممکن میباشد، شما میتوانید یک لیست دیگر در زیر لیست محصولات مشابه مثلا برای لوازم جانبی محصول مربوطه اضافه کنید و همچنین با فعال کردن آیکون سبدخرید برای تمام لیست های افقی محصولات از تنظیمات پوسته بخش تب عمومی، از همان صفحه بدون نیاز به رفتن صفحه محصول، محصول جانبی را به سبدخرید اضافه کنید.
برای استفاده از این امکان بدون نیاز به افزونه جانبی، یک زمینه دلخواه با عنوان لیست دلخواه باید داخل متا به اسم favlist_title وارد کنید، یعنی یک متا با این نام favlist_title با حروف کوچیک برای محصول درست کنید و مقدارشو هم عنوان دلخواه لیست خود را بزارید.
27 - امکان شناسایی خودکار کدتایید عضویت با شماره موبایل و درج خودکار در فیلد کدتایید و تایید شدن خودکار بدون نیاز به لمس گزینه تایید.
برای این کار نیاز به افزونه جانبی یا پترن جدید و یا تنظیمات خاصی نیست و با آپدیت افزونه و اپلیکیشن این امکان فعال میشود.
28 - رفع مشکل عدم نمایش فونت ویرایشگر در افزونه برای صفحه پاپ آپ و صفحه بروزرسانی اپلیکیشن
29 - سازگاری بهتر افزونه با نسخه های جدید وردپرس، ووکامرس، نسخه جدید php 8.1
30 - افزایش سرعت لود اپلیکیشن های قابلیت چند دامنه ای و بهبود اجرا و رفع برخی مشکلات گزارش شده کاربران

توجه این نسخه به 2 صورت ارائه میشود، با کلیدساین دلخواه کاربر و کلیدساین اپ پاش به صورت خروجی دستی از سورس و خروجی از ربات

آپدیت تست و بررسی شد و قابل ارائه به کاربران میباشد.

سوپراپلیکیشن وردپرسی ( پلن الماس نسخه اندروید )

 

چنانچه نیازمند یه اپلیکیشن کاملا حرفه ای برای راه اندازی انواع وب سایت های وردپرسی – ووکامرسی دلخواه هستید، حتما ویدیو زیر را به صورت کامل مشاهده کنید.

استفاده از اپلیکیشن وردپرسی برای سایت های غیر وردپرسی

 

چنانچه نیازمند یه اپلیکیشن کاملا حرفه ای برای سایت های غیروردپرسی به صورت 100% نیتیو و کدنویسی شده را دارید، حتما ویدیو زیر را به صورت کامل مشاهده کنید.

آپدیت جدید پلن الماس – اندروید ( نسخه 7.4 )

1- رفع مشکلات گزارش شده

2 – امکان تغییر نام آیکون های تب بار پایین

3 – امکان ست کردن آیکون دلخواه با فرمت png

4 – امکان جابجایی و تغییر برخی آیکون های تب بار

5 – امکان فعال و غیرفعال کردن اکشن بار مرورگر

6 – امکان فعال وغیر فعال کردن آیکون خروج در اکشن بار مرورگر

7 – امکان نمایش لیست چند فروشگاهی دامنه اصلی در تمام زیرمجموعه ها ( تنظیم از افزونه سایت اصلی اپلیکیشن )

8 – امکان نمایش لیست چند فروشگاهی دامنه اصلی در کنار لیست چند فروشگاهی زیر مجموعه ها به صورت ثابت

9 – امکان نمایش لیست چند فروشگاهی دامنه اصلی در لیست چند فروشگاهی زیر مجموعه خاصی به صورت جداگانه

10 – ری دیزاین صفحه سبد خرید برای حالت تب بار

11 – ری دیزاین و افزودن صفحه جدید برای دسته بندی وبلاگ برای حالت تب بار ( مناسب سایت هایی که نیاز به جایگزینی دسته بندی فروشگاه با وبلاگ برای سایت های شرکتی و مجله ای و … دارند )

12 – ارتقا Target API پروژه

13 – امکان نمایش آمار نصب داخل افزونه

برخی از امکانات اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن الماس - اندروید 100% نیتیو

 • بدون هیچ گونه تبلیغاتی از اپ پاش
 • ساخت آنی اپلیکیشن نسخه اندروید
 • بدون نیاز به داشتن دانش کدنویسی
 • نصـب و راه‌اندازی فقـط در چند دقیقه
 • کاملا مستقـل و بدون نیاز به شـارژ سالیانه
 • آموزش ویدیویی کار با افزونه اپلیکیشن
 • پشتیبانی 24 ساعته از طریق راه های ارتباطی
 • بروزرسانی راحت برای کاربران
 • ساخت پکیج نیم اختصاصی (غیر قابل تغییر)
 • ساخت نام نمایشی و آیکون دلخواه اپلیکیشن
 • ارسال نوتفیکیشن رایگان از افزونه
 • ارسال نوتفیکیشن از پوشه (نیازمند ثبت نام پوشه)
 • اپلیکیشن 100% درصد نیتیو (native)
 • فعال سازی امکانات بدون نیاز به افزونه های جانبی
 • دانلود و نصب افزونه مدیریت اپلیکیشن به رایگان
 • عدم نیاز به خرید افزونه های جانبی برای اپلیکیشن
 • حجم بسیار پایین و مناسب و بهینه افزونه اپلیکیشن
 • اپلیکیشن اندروید اپ پاش با زبان Java ساخته شده
 • سازگاری کامل با تمامی قالب های وردپرس
 • پشتیبانی از برگه های ساخته شده با ویرایشگر وردپرس
 • پشتیبانی فایل های صوتی،ویدیویی،کد،لینک در توضیحات
 • مشخص شدن خرید از اپلیکیشن در سفارشات ووکامرس
 • سازگاری کامل با نوشته های وردپرس
 • سازگاری کامل با افزونه ووکامرس
 • عدم نیاز به وارد کردن مجدد محصولات
 • پشتیبانی از دسته بندی های نوشته ها و ووکامرس
 • ثبت نام آنی در اپلیکیشن و ثبت در وبسایت
 • امکان لاگین با کاربری اپ در سایت و یا بالعکس
 • پشتیبانی اپلیکیشن از محصولات فیزیکی و دیجیتال(فایل)
 • قابلیت انتشار اپلیکیشن در مارکت های داخلی و خارجی
 • هماهنگ بودن با افزونه اطلاع رسانی پیامکی
 • پشتیبانی از تمامی درگاه های پرداخت
 • سرعت بارگزاری بالا و سیستم کش حرفه ای
 • پشتیبانی از تمامی ورژن های PHP
 • امکان بروزرسانی آنی اپلیکیشن
 • امکان تغییر آنی رنگ اپلیکیشن
 • تنظیمات عمومی پوسته اپلیکیشن
 • انتخاب فونت(ایران سنس،یکان،کودک،ترافیک،نازنین)
 • نمایش لیست محصولات با و بدون دکمه سبدخرید
 • تنظیمات نمایش صفحه اصلی با و بدون تب بار
 • نمایش لیست دسته بندی محصولات لیستی یا جدولی
 • فعال یا غیر فعال بودن برچسب درصد تخفیف
 • فعال کردن دیالوگ نمایش سریع محصول
 • مدیریت حالت نمایش قیمت محصول متغیر در 5 مدل
 • تغییرعنوان محصولات ناموجود و غیر قابل فروش
 • مدیریت چینمان صفحه اصلی اپلیکیشن
 • درج انواع بنرهای تکی،2تایی،3تایی و 4تایی
 • درج و مدیریت لیست لغزان بدون محدودیت
 • درج لیست محصولات افقی،عمودی بدون محدودیت
 • ایجاد لیست شگفت انگیز از محصولات به دلخواه
 • ایجاد لیست دلخواه از انواع دسته های محصولات
 • درج لیست پست ها افقی،عمودی بدون محدودیت
 • امکان مدیریت لیست چینمان و مرتب سازی
 • امکان مخفی کردن محصولات ناموجود
 • امکان قراردادن اکشن های دلخواه در منوها
 • امکان انتخاب و عنوان دلخواه در منو ها
 • فعال و غیر فعال بودن و تغییر بنر هدر منو
 • تغییر رنگبندی زمینه و عنوان ها در منوها
 • درج اکشن لینک های وب ویو در اپلیکیشن
 • افزودن اکشن لینک به اسلایدر، بنرها، لیست لغزان
 • انمایش دکمه ی لیست دسته بندی ها در صفحه اصلی
 •  نمایش نقشه در صفحه اصلی اپلیکیشن
 • درج شماره تماس و هدایت کاربر به شماره گیر
 • رج تصویر لوگو دلخواه در اکشن بار
 • درج آیکون و متن با اکشن دلخواه در اکشن بار
 • تغییر آیکون های منو و جستجو دلخواه در اکشن بار
 • انتخاب استان به صورت داینامیک در فرم ارسال و ثبت نام
 • ذخیره سبد خریدهای رها شده در اپلیکیشن
 • عدم نیاز به لاگین در هر مرتبه اجرا اپلیکیشن
 • پشتیبانی از وزن و حجم محصولات در بهای حمل و نقل
 • نمایش تبلیغات دلخواه در قسمت های گوناگون فروشگاه
 • به نمایش گذاشتن محصولات پرفروش تر
 • نمایش دادن آخرین محصول و محصولات
 • امکان فیلتر مرتب سازی در آرشیو دسته بندی ها
 • نشان دادن محصولات پربازدید و ویژه
 • بزرگنمایی عکس محصول توسط مشتری
 • امکان ارسال نوتیفیکیشن به یک کاربر
 • تعریف دسته‌ بندی‌ محصول به میزان نامحدود
 • امکان فروش محصول دانلودی (مجازی)
 • ایجاد محصول به تعداد نامحدود
 • سیستم جستجو حرفه ای صوتی و متنی
 • پشتیبانی از انواع روش های حمل و نقل
 • پشتیبانی از انواع روش های پرداختی و درگاه ها
 • قابلیت مدیریت اکشن بار و تب بار
 • قابلیت مدیریت منوها و دکمه های لغزان
 • قابلیت مدیریت اسلایدر و انواع بنرها
 • قابلیت مدیریت نمایش محصولات عمودی و افقی
 • قابلیت مدیریت نمایش نوشته ها عمودی و افقی
 • قابلیت مدیریت نمایش هدر در منوها
 • قابلیت درج تصویر و رنگبندی در صفحه لاگین
 • پشتیبانی از انواع محصولات ساده و متغییر
 • قابلیت ویرایش اطلاعات در پروفایل کاربری
 • انتخاب حداقل مبلغ سبد خرید بدون افزونه جانبی
 • امکان تنظیم ثبت نام (صفحه لاگین) برای ورود به اپ
 • امکان اختیاری و اجباری ثبت نام برای ثبت سفارش
 • انتخاب قیمتی خاص محصول جهت تماس بگیرید
 • امکان انتخاب و سایز تصویر پیش فرض محصولات
 • فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در ثبت نام
 • فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در سفارش
 • فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در صفحه پرداخت
 • فعال کردن آپدیت اجباری در اندروید و آی او اس
 • امکان تنظیمات محدودیت در سبدخرید
 • مدیریت نمایش محصولات در صفحه دسته بندی
 • امکان درج و مدیریت تصویر صفحه اسپلش
 • امکان درج و مدیریت تصویر صفحات intro
 • امکان تغییر آنی رنگ بخش های اپلیکیشن
 • درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی سمت راست
 • درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی سمت چپ
 • درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی شناور
 • افزودن،حذف و مرتب سازی اسلایدها صفحه اصلی
 • تنظیم و مدیریت دلخواه اجزای اکشن بار
 • تنظیم نمایش/عدم نمایش اجزای صفحه محصول
 • دکمه جست و جو اکشن بار
 • دکمه سبد خرید در اکشن بار
 • پشتیبانی تصویر و گالری تصاویر محصول
 • نمایش خودکار عنوان محصول
 • نمایش خودکار قیمت اصلی و تخفیف دار
 • پشتیبانی از دکمه مشخصات (نمایش ویژگی ها)
 • امکان درج نظرات در صفحه محصول و نوشته ها
 • امکان مدیریت دکمه اشتراک گذاری (لینک کوتاه)
 • نمایش بارکد محصول (نیازمند ماژول بارکدخوان)
 • افزودن مححصول به لیست علاقه مندی ها
 • پشتیبانی نمایش SKU یا شناسه محصول
 • نمایش نام فروشگاه فروشنده (نیازمند ماژول دکان)
 • مدیریت دکمه اضافه به سبد خرید میانی
 • پشتیبانی از توضیحات کوتاه
 • پشتیبانی از توضحات کامل بدون محدودیت کاراکتر
 • ثبت امتیاز توسط کاربران برای محصول
 • پشتیبانی از محصولات مشابه
 • مدیریت دکمه اضافه به سبد خرید انتهایی
 • تنظیم نمایش/عدم نمایش اجزای صفحه جزییات سفارش
 • امکان ریست به تنظیمات پیشفرض افزونه
 • انتخاب دسته بندی های قابل نمایش در وبلاگ
 • تنظیمات رنگ مطالب وبلاگ (نوشته ها)
 • امکان استفاده از دیپ لینک در اپلیکیشن
 • گزارش آمار نصب و بازدید از اپلیکیشن
 • فعال سازی ماژول ثبت نام پیشرفته
 • امکان ویرایش دلخواه فیلدهای ثبت نام
 • فعال کردن سیستم تایید پیامکی ثبت نام
 • امکان حذف فیلدهای اجباری (ایمیل،نام کاربری…)
 • امکان اجاد کردن انواع فیلدهای دلخواه
 • فعال سازی ماژول ثبت سفارش پیشرفته
 • امکان ویرایش دلخواه فیلدهای ثبت سفارش
 • امکان انتخاب آدرس روی نقشه گوگل
 • امکان حذف فیلدهای اجباری (کدپستی،ایمیل،کشور…)
 • امکان اجاد کردن انواع فیلدهای دلخواه
 • ارتباط دادن فیلدهای ثبت سفارش با فیلدهای ثبت نام
 • پرکردن خودکار فیلدهای ثبت سفارش از فیلدهای ثبت نام
 • فعال سازی ماژول فیلتر پیشرفته محصولات
 • فیلتر محصولات بر اساس ویژگی ها
 • فیلتر محصولات بر اساس موجود بودن
 • فعال سازی ماژول ورود با حساب گوگل
 • ثبت نام و لاگین مستقیم با حساب گوگل (جیمیل)
 • نمایش تصویر گراویتاتور گوگل در هدر منو
 • فعال سازی ماژول کیف پول
 • امکان شارژ کیف پول در اپلیکیشن و سایت
 • امکان پرداخت مبلغ سفارش از طریق کیف پول
 • امکان دریافت هدیه همکاری در فروش در کیف پول
 • فعال سازی ماژول چیدمان سفارشی دسته بندی محصولات
 • درج دسته بندی های دلخواه در اپلیکیشن
 • مدیریت دسته بندی های اپلیکیشن جدا از وبسایت
 • فعال سازی ماژول تخفیف کاربر
 • تخفیف بر اساس اسلاگ – نام یکتا و نقش کاربری
 • تخفیف بر اساس حداقل و حداکثر سفارش
 • انتخاب نوع تخفیف بر اساس درصد و ثابت
 • تخفیف بر اساس دسته بندی و محصول خاص
 • فعال سازی ماژول کد معرف (همکاری در فروش)
 • امکان فعال سازی دریافت کد معرف
 • امکان انتخاب عنوان و توضیحات دلخواه فیلد کد معرف
 • امکان انتخاب نحوه امتیازدهی به معرف (کیف پول یا امتیاز)
 • فعال سازی امتیاز به معرف هنگام ثبت نام
 • امتیاز یا مبلغ هدیه برای معرف در ازای معرفی هر کاربر
 • امتیاز به معرف هنگام اولین سفارش تکمیل شده
 • تعیین مقدار امتیاز هنگام اولین سفارش تکمیل شده
 • نمایش امتیاز کاربر در منو پروفایل اپلیکیشن
 • تعیین عنوان دلخواه برای متن امتیاز کاربر در پروفایل
 • فعال سازی نمایش کد بازاریابی در منو پروفایل
 • تعیین عنوان دلخواه برای متن کد بازاریابی
 • ساخت کد معرف از نام کاربری،عدد یا حروف راندوم7رقمی
 • فعال سازی ماژول چندفروشندگی ( افزونه دکان)
 • امکان نمایش نام فروشگاه در صفحه محصول
 • امکان نمایش صفحه اختصاصی فروشنده
 • امکان نمایش لیست فروشنده ها بر اساس شهر
 • امکان نمایش نظرات و توضیحات درباره فروشنده
 • امکان نمایش نام فروشگاه در لیست محصولات
 • فعال سازی ماژول زمان بندی فروش
 • تعیین زمان های دلخواه در هنگام ثبت سفارش
 • مناسب هایپرمارکت ها و فروش در زمان های خاص
 • فعال سازی ماژول بارکدخوان
 • امکان افزودن اکشن اسکن بارکد
 • ساخت خودکار بارکد برای هر محصول
 • نمایش آیکون بارکد در صفحه محصول
 • افزودن اکشن نمایش پست دلخواه وبلاگ
 • افزودن اکشن نمایش پست های یک دسته بندی خاص وبلاگ
 • افزودن اکشن نمایش پست های یک برچسب خاص وبلاگ
 • افزودن اکشن خروج از اپلیکیشن
 • امکان تعیین جستجو در ووکامرس و وبلاگ : از طریق افزونه قابل تنظیم برای ووکامرس یا وبلاگ خواهد بود، که اگر وضعیت بر روی وبلاگ قرار بگیرد، صفحه جستجو برای وبلاگ در اپلیکیشن نمایش داده میشود و در غیر اینصورت جستجو در فروشگاه ( ووکامرس ) میباشد.
 • افزودن گزینه خروج در اکشن بار مرورگر داخلی اپلیکیشن با قابلیت فعال و غیرفعال کردن از طریق افزونه اپلیکیشن
 • امکان فعال یا غیرفعال کردن اکشن بار مرورگر داخلی از طریق افزونه اپلیکیشن
 • پشتیبانی از محصولات خارجی ووکامرس
 • در شرایطی که محصول خارجی باشد با کلیک بر روی دکمه افزودن به سبد خرید لینک محصول در مرورگر باز خواهد شد.
 • امکان تنظیم عنوان دکمه افزودن به سبد خرید محصول خارجی
 • امکان تنظیم باز شدن لینک محصول خارجی در مرورگر داخلی اپلیکیشن یا مرورگر خارجی ( اندروید )
 • امکان تغییر دکمه سبدخرید در تب بار به اکشن های : لینک، لیست محصولات، سبدخرید، جستجو، لیست علاقمندی، لیست دسته بندی، وبلاگ، لاگین، ثبت نام، پروفایل، رهگیری سفارش، تماس، پیامک، کیف پول، دعوت از دوستان، لیست فروشندگان، درباره اپ، بارکدخوان، تغییر دامنه، خریدهای مجازی
 • امکان تغییر آیکون های تب بار به دلخواه ( مشابه اکشن های منوها )
 • امکان تغییر عناوین : خانه، دسته بندی، سبدخرید، جستجو، پروفایل، در تب بار اپلیکیشن به عناوین دلخواه
 • افزودن گزینه سورت کردن محصولات جدید بر اساس شناسه بزرگ
 • اضافه شدن قیمت ثابت و شگفت انگیز زیر عنوان صفحه محصول
 • اضافه شدن توضیحات کوتاه زیر عنوان صفحه محصول
 • اضافه شدن توضیحات کامل ( نمایش بیشتر ) در صفحه محصول
 • امکان فعال یا غیرفعال کردن مورد بالا از افزونه
 • مدیریت رنگ دکمه ثبت نظر ( صفحه نظرات )
 • مدیریت رنگ زمینه دکمه سبد خرید تب بار از افزونه
 • مدیریت رنگ آیکون دکمه سبد خرید تب بار از افزونه
 • تنظیم رنگ فیلد تاریخ در صفحه سفارش و عضویت
 • تنظیم رنگ فیلد زمان در صفحه سفارش و عضویت
 • رفع مشکل فیلد نقشه گوگل در صفحه سفارش و عضویت
 • آپدیت گریدل و تارگت سورس اپلیکیشن جهت ثبت در مارکت ها
 • ری دیزاین تب بار پایین صفحه اصلی ( مشابه اپلیکیشن آگهی )
 • ری دیزاین فیلدهای ثبت نام و ثبت سفارش
 • اضافه شدن صفحه پروفایل به اپلیکیشن
 • اضافه شدن منو پروفایل مشابه منوهای دیگر
 • پشتیبانی از تمام اکشن های منوها در پروفایل
 • امکان شخصی سازی آیتم های پروفایل به دلخواه
 • امکان لاگین در پروفایل با نمایش نام کاربری بعد از لاگین
 • امکان دسترسی به ویرایش اطلاعات کاربر در صفحه پروفایل
 • نمایش اعتبار کیف پول در پروفایل کاربر
 • نمایش مجموع امتیاز در پروفایل کاربر
 • امکان دسترسی به اکشن دعوت کاربر در پروفایل کاربر
 • افزودن دکمه سبد خرید در تب بار ( دکمه وسط تب بار )
 • ری دیزاین صفحه لاگین دوم ( رمز یکبار مصرف )
 • راستچین سازی کد پیگیری سفارش
 • ری دیزاین صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • افزودن تایمر پیشنهادشگفت انگیز صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • افزودن نمایش مسیریابی صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • تغییر ستاره های امتیاز دیدگاه ها در صفحه محصول
 • پشتیبانی از متغییر رنگ و لوگو صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • سازگاری با افزونه woocommerce advanced attributes
 • ری دیزاین مشخصات و شرح محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • ری دیزاین بخش دیدگاه های محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • نمایش مسیر دسته بندی به صورت دکمه لغزان ( مشابه دیجی کالا )
 • افزودن المان بنر تکی در صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • امکان افزودن بنر دلخواه در صفحه محصول از طریق افزونه
 • امکان فعال یا غیرفعال سازی بنر تبلیغاتی صفحه محصول
 • درج بنر تبلیغاتی با اکشن های لینک دلخواه و امشن محصول
 • تغییر نمایش محصولات مرتبط به لیست افقی
 • افزودن دیالوگ اعلان افزودن محصول به سبد خرید
 • حذف سایه حاشیه تصاویر دکمه لغزان
 • تغییرات کلی در صفحه ماژول چند دامنه ای
 • وسط چین کردن و تغییر رنگ متن انتخاب فروشگاه ها
 • ری دیزاین صفحه فروشگاه ها قابلیت چند دامنه ای
 • افزودن فیلد جستجو بین فروشگاه ها
 • امکان جستجو ، سورت ، فیلتر ، استان
 • امکان نمایش و ثبت شماره تماس برای هر دامنه
 • امکان نمایش و ثبت توضیحات برای هر دامنه
 • امکان نمایش و ثبت استان دلخواه برای هر دامنه
 • امکان نمایش و ثبت دسته بندی دلخواه برای هر دامنه
 • امکان نمایش و ثبت نام نمایشی برای هر دامنه
 • امکان نمایش و ثبت لینک و اجرا در مرورگر داخلی برای هر دامنه
 • امکان فیلتر دامنه ها بر اساس آخرین فروشگاه
 • امکان فیلتر دامنه ها بر اساس استان دلخواه فروشگاه ها
 • امکان فیلتر دامنه ها بر اساس دسته بندی دلخواه فروشگاه ها
 • امکان شخصی سازی رنگبندی در صفحه دامنه ها
 • رفع مشکلات گزارش شده مربوط ماژول چند دامنه
 • امکان پشتیبانی بدون محدودیت تعداد دامنه ها
 • امکان افزودن دامنه دلخواه توسط هر کاربر ( زیر مجموعه )
 • استفاده از قابلیت چند دامنه ای رایگان برای کاربران زیر مجموعه
 • عدم نمایش لیست دامنه از دومین اجرا ( اجرا از آخرین فروشگاه )
 • اپلیکیششن در حال توسعه میباشد …

نمونه تصاویر اپلیکیشن پلن الماس ( ویژه قالب پارس کالا )

اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403
اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته - اپ پاش 1403

آپدیت جدید پلن الماس – اندروید ( نسخه 7.6.0 )

1 – رفع مشکلات گزارش شده قبل

2 – رفع باگ در شرایطی که برخی مواقع با کلیک روی دکمه جستجو در اکشن بار اپلیکیشن کرش میکرد.

3 – رفع دیر لود شدن نقشه در نسخه 7.5.0 ( این مشکل در بروزرسانی جدید گریدل و dependenc به وجود آمده بود. )

4 – تغییر دیزاین دکمه لغزان حالت فقط تصویر گزینه سوم ( در این تغییرات ابعاد و گرد بودن تصویر کامل برداشته شده و اکنون بنر با هر ابعاد دلخواهی قابل استفاده میباشد )

5 – برداشتن ردیوس ( گردی گوشه ) دکمه لغزان ساده فقط متن

6 – اصلاح ابعاد در دکمه لغزان با تصویر سمت چپ

7 – تغییر آیکون و ابعاد همراه با ردیوس مشاهده همه در تمامی لیست های شگفت انگیز، فروشندگان و …

8 – بزرگ شدن و بولد کردن سایز متن اعداد در لیست افقی ردیفی ( مشابه لیست اپ دیجی کالا )

9 – بهبود لیست های جدید فروشندگان، نوع اول تصویر شاخص کوچکتر شده و از دایره به مربع با ردیوس 5 همراه با استروک کمتر تغییر کرد.

10 – تغییر آیکون تیک رسمی برای فروشندگان ویژه و معمولی در لیست فروشندگان نوع دوم همراه با اصلاح مارجین و فونت سایز و رنگ زمینه و استروک

11 – تغییر آیکون تیک رسمی در صفحه فیلتر فروشندگان همراه با تغییر ابعاد و فاصله ها

12 – تغییر ابعاد تصویر شاخص برای لیست افقی پست های وبلاگ همراه با اضافه کردن ردیوس 25 و مارجین و پدینگ مناسب

13 – رفع مشکل قرار گرفتن آیتم های صفحه اصلی زیر تب بار ( فاصله تب بار با آخرین آیتم )

14 – رفع زمینه سفید زیر دکمه سبد خرید در تب بار و حذف به صورت کامل جهت زیبایی بهتر

15 – رفع مشکل وارد نشدن کد معرف در دیالوگ مربوطه بعد از ثبت نام با رمز یکبار مصرف و ثبت نام با رمز ثابت ( صفحه لاگین عادی )

16 – رفع مشکل اعمال نشدن امتیاز و اعتبار هدیه بعد از ثبت نام در کیف پول کاربر

17 – تغییر روش ثبت اعتبار و امتیاز هدیه از اولین سفارش برای معرف به هر سفارش برای معرف به کیف پول و امتیاز های معرف

18 – فارسی شدن اعلان ها در دیالوگ ثبت کد معرف

19 – فارسی شدن توضیحات در تراکنش های کیف پول

20 – وارد شدن خودکار کد تایید برای حالت ثبت نام عادی کاربر

21 – رفع مشکل اکشن تماس در اندروید ۱۳

22 – رفع مشکل خطا در ارسال نوتیفیکیشن سمت افزونه ( آموزش )

23 – بهبود لیست جدیدترین های با بزرگترین شناسه SKU محصول، در شرایطی که مرتب سازی بر اساس شناسه داخل تنظیمات اصلی فعال نباشد فیلتر جدیدترین ها روی اپلیکیشن، لیست جدیدترین های دسته بندی، صفحه فروشگاه و آرشیو دسته‌بندی با فیلتر جدیدترین‌ها نمایش داده نمی‌شود.

24 – رفع مشکل ثبت نشدن آمار اپلیکیشن ( این مشکل به خاطر غیرفعال کردن کد لایسنس داخل پروژه برای خروجی هایی که از طریق سورس و به صورت دائمی و خروجی با کلید ساین اختصاصی است که در صورتی که نیاز به دریافت آمار افزونه دارید باید خروجی اپلیکیشن ازسمت پنل و ربات تقدیم شود که در این حالت اپلیکیشن با لایسنس داخلی فعال میشود، به زودی پنل کاربری اپ پاش و سیستم لایسنس تغییر کرده و این محدودیت به صورت کامل برداشته میشود، فعلا پیشنهاد میشود از سمت پنل پوش پل نوتیفیکیشن آمار دقیق دریافت کنید. )

25 – رفع مشکل نمایش تاریخ در مشخصات صورتحساب ( فاکتور ) و در اکشن لیست سفارشات من

26 – افزودن قوانین به صفحه رمز یکبار مصرف

27 – بازطراحی صفحه ورود با رمز یکبار مصرف و امکان درج بنر زمینه و بنر هدر از طریق افزونه

28 – افزودن صفحه لاگین با رمز ثابت در صفحه ورود با رمز یکبار مصرف

29 – امکان درج خودکار کد تایید در فیلد کد تایید برای ورود در صفحه ورود با رمز ثابت ( آموزش )

30 – ذخیره سازی نوتیفیکیشن‌های پوش پل در صندوق پیام ( اکشن داخل منو )

31 – رفع مشکل نمایش قیمت در صفحه توضیحات محصول حالت خطی ( قیمت تخفیف خورده خط میخورد در صورتی که قیمت اصلی باید خط بخوره )

32 – رفع مشکل کیف پول در نسخه جدید ( امکان استفاده از کیف پول در پرداخت صورتحساب وجود دارد )

33 – تغییر رنگ و ردیوس دکمه های لغزان ( دسته بندی ها ) در صفحه فروشندگان دکان

34 – تغییر عنوان حمل و نقل به آدرس و نحوه حمل و … برای درج متن دلخواه فروشندگان در این قسمت

35 – رفع مشکل کرش کردن اپلیکیشن در زمانی که وارد صفحه علاقه مندی شده بر روی برخی از گوشی های شیائومی

توجه : آپدیت توسط مجموعه اپ پاش با چندین گوشی با اندروید های متفاوت 6 و 10 و 11 و 13 و همچنین با شبیه ساز ال دی پلیر  و برخی از کاربران قبل از انتشار تست و بررسی شد و اکنون قابل ارائه به کاربران میباشد.

این نسخه به 2 صورت ارائه میشود، با کلیدساین دلخواه کاربر و کلیدساین اپ پاش به صورت خروجی دستی از سورس و خروجی از ربات میباشد.

استفاده از اپلیکیشن وردپرسی برای سایت های غیر وردپرسی

 

چنانچه نیازمند یه اپلیکیشن کاملا حرفه ای برای سایت های غیروردپرسی به صورت 100% نیتیو و کدنویسی شده را دارید، حتما ویدیو زیر را به صورت کامل مشاهده کنید.

 


								آپدیت جدید پلن الماس - اندروید ( نسخه ۷.۵.۰ ) انتشار در ۲۰ ام خرداد ۱۴۰۲

آپدیت جدید پلن الماس - اندروید ( نسخه ۷.۵.۰ ) انتشار در ۲۰ ام خرداد ۱۴۰۲

آپدیت جدید پلن الماس – اندروید ( نسخه 7.5.0 )

1 - رفع مشکلات گزارش شده قبل
2 - ارتقا تارگت اپلیکیشن و سازگاری بهتر با اندروید 12 و 13
3 - امکان دائمی شدن قابلیت دریافت اعتبار یا امتیاز هدیه برای معرف در هر سفارش ( قبلا فقط برای اولین سفارش بود ) تغییرات در افزونه و اپلیکیشن نیازمند آپدیت افزونه و اپلیکیشن
4 - رفع مشکل نمایش نام نمایشی اپلیکیشن در قابلیت چنددامنه ای در اکش بار به صورت خودکار و ادغام با نام نمایشی یا لوگو دلخواه کاربر و حذف کامل نام نمایشی پیشفرض در اکشن بار
5 - امکان ارسال نوتیفیکیشن رایگان پوشه ( پوش پل ) از طریق افزونه در پیشخوان وردپرس ( نیازمند درج کلید خصوصی حساب کاربری پوشه و پکیج نیم یا همان نام بسته اپلیکیشن )
6 - توسعه و آپدیت قابلیت وب ویو اپلیکیشن و مرورگر داخلی
7 - افزودن امکان درج لینک دلخواه در افزونه و تبدیل اپلیکیشن به یک اپلیکیشن وب ویو
در این قابلیت حتی اگه دامنه اصلی اپلیکیشن هم نباشه، میتونید هر دامنه ی دیگه ای رو اضافه کنید و یک اپلیکیشن برای همه لینک های وب ویو باشه، در هر زمان که نیاز داشته باشید امکان تغییر از نیتیو به وب ویو و یا برعکس آن بدون نیاز به خروجی جدید یا آپدیت قابل انجام میباشد.
مثلا کاربر یا اپلیکیشن در مارکت ثبت شده به صورت نیتیو، وقتی کاربر مجددا اپ رو اجرا میکنه یه لینک وب ویو واسش نمایش داده میشه که میتونید طبق نیازتون هر لینکی قرار بدین، مثلا یک صفحه با المنتور یا حتی cms اختصاصی طراحی کنید یا یه لندینگ پیج و کاربر به اون صفحه هدایت شود و یک ساعت بعد مجددا وب ویو غیرفعال شود و اپ نیتیو اجرا شود، در هر صورت استفاده های زیادی میتونه داشته باشه و دیگه ضعف های سیستم وب ویو معمولی که باید هر تغییر یک خروجی باشه اونم فقط برای یک دامنه رو نداره.
8 - افزودن امکان جدید دامنه های خاص برای باز شدن در مرورگر خارجی، افزودن لینک های دلخواه در افزونه برای زمانی که کاربر اون لینک رو اجرا کنه از مرورگر اپلیکیشن به مرورگر داخل گوشی منتقل بشه.
این امکان برای صفحات پرداخت و درگاه ها میتونه مورد استفاده بشه که بشه عملیات پرداخت رو در مرورگر داشته باشید و آدرس وب سایت درگاه نمایش داده بشه، این امکان برای ثبت اپلیکیشن های وب ویو در مارکت های کافه بازار، مایکت و ... الزامی میباشد.
9 - امکان درج اکشن لینک به آیکون های تب بار پایین با 4 نوع لینک و مرورگر مجزا.
یعنی شما برای آیکون اول ( خانه ) یک لینک اضافه میکنید و برای آیکون دوم ( دسته بندی ) یک لینک دیگر که میتونه اصلا سایت های مجزا وردپرسی یا غیر وردپرسی باشه، در این حالت وقتی کاربر هر کدام رو اجرا کند مثلا لینک آیکون اول، مرورگر داخلی اجرا شده و اگر لینک آیکون دوم را اجرا کند، لینک دوم دیگر بر روی لینک آیکون اول اجرا نمیشود و در یک تب داخلی اجرا میشود که با انتخاب لینک آیکون اول دیگر مجددا لینک بروزرسانی نشود که در این حالت سرعت بهتری در اجرا لینک شاهد هستید.
10 - امکان استفاده از لینک و وب ویو ( وبسایت ) در صفحه اصلی به جای المان های نیتیو صفحه اصلی.
در این حالت شما باید برای آیکون اول تب بار ( خانه ) اکشن لینک را انتخاب و اضافه کنید و زمانی که کاربر وارد اپلیکیشن میشود، در پس زمین صفحه اصلی زیر اکشن بار، زیر تب بار، زیر منوهای سمت راست و چپ که نیتیو هستن مرورگر داخلی اجرا میشود، این امکان برای زمانی مناسب هست که از اپلیکیشن به عنوان وب ویو پیشرفته استفاده میکنید و در منو تب بار و اکشن بار و منوهای راست و چپ میتونید انواع لینک های وب ویو دلخواه یا حتی المان ها و صفحات نیتیو رو ادغام کنید که این اپلیکیشن امکان مدیریت آنلاین از سمت افزونه و تغییر نیتیو به وب ویو را دارد.
همچنین اگر به صورت نیتیو لاگین شده و لینک اصلی خانه همان لینک اپلیکیشن باشد، در حالتی که چه ورود به اپ نیازمند عضویت و لاگین با یکی از صفحات رمز ثابت یا رمز یکبار مصرف باشد، از طریق کوکی ها در مرورگر هم لاگین خواهید شد.
11 - امکان مدیریت اکشن بار مرورگر هم بهبود داده شده و برای مرورگر داخلی از سمت افزونه تغییرات زیادی امکان پذیر شده، برای مثال امکان غیرفعال کردن کامل اکشن بار ( منو بالای مرورگر ) که دیگه در این حالت کاربر احساس نمیکنه در مرورگر بوده و میتونید هر صفحه ای رو به مرورگر اضافه کنید، یا اینکه میتونید گزینه خروج در اکشن بار رو فعال یا غیرفعال کنید که اگه زمانی در مرورگر اپلیکیشن چندین صفحه اجرا شده و میخواین به صفحه اول مرورگر برگردین نیاز نباشه چندین مرتبه بازگشت رو بزنید و یکباره با انتخاب این آیکون از مرورگر خارج میشوید، یا امکان انتخاب اجرای لینک برای محصولات معرفی یا لینک خارجی، میتونید از سمت افزونه تعیین کنید که لینک در مرورگر داخلی اجرا بشه یا به مرورگر گوشی ( مرورگر کروم و ... ) منتقل بشه. ( این امکان در نسخه قبلی توسعه داده شده بود که با امکانات جدید وب ویو نسخه جدید 7.5 سازگار و توسعه داده شد.
12 - امکان تغییر متن افزودن به سبدخرید به متن دلخواه همراه با رنگ بندی و درج ایموجی
13 - امکان درج محصول معرفی و خارجی به صورت حرفه ای و ادغام های مثل : محصول ساده، محصولات متغییر و محصول خارجی که قبل این امکان ها قابل ارائه بود، اما با امکان مدیریت دکمه افزودن به سبدخرید به شماره موبایل، به لینک دلخواه، به لینک شبکه های اجتماعی با امکان شناسایی اپلیکیشن شبکه های اجتماعی مثل لینک واتساپ یا تلگرام رو در دکمه افزودن به سبدخرید درج کنید و متن دلخواه برای هر محصول برای دکمه درج کنید، کاربر با انتخاب به اون شبکه اجتماعی یا لینک منتقل میشود، اما این قابلیت امکان درج محصول مثل اپلیکیشن ترب ( ارسال به لینک محصول سایت دیگری ) یا امکان درج محصول به عنوان آگهی مشابه آگهی دیوار یا پیندو و ... که کاربر به شماره گیر هدایت شود و با این امکان میتونید هر تعداد محصول و یا آگهی ( که منظور از آگهی وقتی عنوان، تصویر شاخص، تصویر گالری، توضیحات، ویژگی ها و حتی لینک به صفحه کاربر یا همان فروشنده هم فراهم هست ) میتونید مثل اپلیکیشن دیجی کالا که پیندو رو هم ادغام میکنه محتوا متفاوت داشته باشید اونم با ووکامرس و سازگار با تمام قالب های ووکامرسی پیشفرض
14 - توسعه اکشن تماس بگیرید در دکمه افزودن به سبد خرید برای قیمت های خاص، امکان تنظیم شماره تلفن جهت تماس برای محصولاتی که یک قیمت مثلا 0 داشته باشد ( منظور محصول ناموجود یا بدون هیچ قیمتی نیست، باید حتما یک قیمت که تنظیم شده باشد ) و برای اون محصول گزینه تماس فعال بشه که در این اپدیت میتونید متن دلخواه برای دکمه تماس داشته باشید.
15 - توسعه اکشن تماس بگرید برای محصولات ناموجود که هیچ دکمه یا گزینه ای در این وضعیت محصول موجود نیست که فقط قبلا امکان غیرفعال کردن یکجا این محصولات و عدم نمایش وجود داشت و یا متن ناموجود از طریق افزونه به دلخواه وارد میشد، اما در این نسخه این امکان رو توسعه دادیم که بشه یک شماره تماس به همراه یک عنوان دلخواه درج کنید و همه محصولات ناموجود هم یکجا مثلا گزینه استعلام قیمت اضافه شود.
16 - افزودن اکشن استعلام قیمت در دکمه افزودن به سبد خرید در این امکان تغییر به صورت یکجا همه محصولات و غیرفعال کردن دکمه افزودن به سبدخرید همراه با متن دلخواه و درج یک شماره تلفن دلخواه برای همه محصولات، مثلا به جای متن افزودن به سبدخرید متن دلخواه شما مثلا جهت خرید تماس بگیرید و به شماره درج شده در شماره گیر منتقل شود.
البته نیازی نیست یکی یکی واسه محصولات این امکان فعال بشه، یکجا با یک گزینه در تنظیمات اصلی افزونه میتونید به راحتی این امکان رو فعال یا غیرفعال کنید.
17 - رفع مشکل نوتیفیکیشن پوشه ( پوش پل ) در اندرویدهای 12 و 13
18 - امکان ارسال نوتیفیکیشن از طریق افزونه اپلیکیشن جایگزین سرویس وان سیگنال که با قرار دادن کلیدخصوصی حساب پوش پل و درج پکیج نیم ( نام بسته ) تنظیمات ارسال تکمیل میشود.
19 - توسعه اکشن بار اپلیکیشن و درج تمام اکشن های زیر به لیست اکشن های موجود در اکشن بار ( تعداد 31 اکشن )
- بدون اکشن ( یعنی هیچ عکس العملی با انتخاب آیکون این اکشن صورت نمیگیرد )
- بازکردن منو سمت راست
- بازکردن منو سمت چپ
- بازکردن جستجو محصولات
- بازکردن سبد خرید
- محصول ( درج محصول دلخواه )
- دسته بندی محصولات
- لینک ( درج لینک دلخواه و اجرا در مرورگر اپلیکیشن )
- سوابق خرید
- لیست محصولات
- انتشار ( ارسال با بلوتوث اپلیکیشن )
- لیست علاقه مندی ها
- لیست دسته بندی
- وبلاگ ( پست های وبلاگ )
- لاگین ( صفحه حساب کاربری )
- ثبت نام ( فرم ثبت نام نیتیو )
- پروفایل
- رهگیری سفارش
- تماس
- کیف پول
- دعوت از دوستان ( معرفی اپلیکیشن )
- اینباکس پیام ها ( صندوق نوتیفیکیشن ) البته این مورد در حال توسعه با پوشه هست و در نسخه بعدی پیام ها در این صندوق ارسال میشود.
- لیست فروشندگان ( لیست فروشندگان دکان )
- درباره اپ ( امکان درج متن دلخواه در صفحه این اکشن )
- بارکدخوان
- تغییر دامنه ( لیست چنددامنه ای )
- مدیریت خریدهای مجازی
- نوشته ها ( یک پست دلخواه وبلاگ )
- دسته بندی نوشته ها
- برچسب نوشته ها
- خروج از اپلیکیشن
20 - توسعه امکانات برای فروشندگان دکان، سازگار با آخرین نسخه دکان و مشکلات جزئی برای لیست ها که در برخی از گوشی های امکان اسکرول به پایین نبود یا بخشی از لیست دیده نمیشد و رفع مشکل کرش کردن در زمانی که در صفحه فروشنده یک محصول انتخاب میشد.
21 - امکان لینک شدن به صفحه فروشنده از طریق صفحه محصول که با لمس نام فروشنده در صفحه محصول به صفحه فروشنده دکان در اپلیکیشن هدایت خواهید شد.
22 - اضافه شدن 2 المان جدید با 4 نوع کارایی برای نمایش افقی لیست فروشندگان در صفحه اصلی
امکان درج بنر دلخواه با رنگ زمینه هوشمند از رنگ زمینه بنر مشابه لیست پیشنهاد شگفت انگیز که با عدم درج بنر، لیست ساده میشود و هیچ رنگی نمایش داده نمیشود و همچنین هر فروشنده با 2 نوع طراحی که فروشنده ویژه و فروشنده معمولی از یکدیگر تفکیک میشود برای فروشنده ویژه تیک آبی و برای فروشنده معمولی تیک خاکستری نمایش داده میشود.
23 - بازطراحی صفحه لیست فروشندگان دکان با فیلتر فروشندگان ویژه و معمولی و فیلتر دوم هم بر اساس شهر میباشد.
24 - رفع مشکل کرش کردن اپلیکیشن (خروج از اپلیکیشن ) در زمانی که لیست دکمه لغزان بنر دایره و دکمه لغزان بنر با عنوان ( طرح 3 و 4 ) همزمان در کنار هم اضافه میشدن
25 - برداشتن سایز و گردی بودن سایز پیشفرض تصویر در دکمه لغزان طرح سوم و امکان استفاده از بنر با سایز دلخواه که بر اساس ابعاد هر بنر سایز ارتفاع هم تغییر میکند و به عنوان لیست بنرهای لغزان هم قابل استفاده میباشد.
26 - امکان افزودن لیست دلخواه محصولات افقی در صفحه محصول برای هر محصول با امکان درج عنوان دلخواه و محصولات دلخواه
در کنار محصولات مشابه در صفحه محصول که البته امکان شخصی سازی لیست محصولات مشابه هم ممکن میباشد، شما میتوانید یک لیست دیگر در زیر لیست محصولات مشابه مثلا برای لوازم جانبی محصول مربوطه اضافه کنید و همچنین با فعال کردن آیکون سبدخرید برای تمام لیست های افقی محصولات از تنظیمات پوسته بخش تب عمومی، از همان صفحه بدون نیاز به رفتن صفحه محصول، محصول جانبی را به سبدخرید اضافه کنید.
برای استفاده از این امکان بدون نیاز به افزونه جانبی، یک زمینه دلخواه با عنوان لیست دلخواه باید داخل متا به اسم favlist_title وارد کنید، یعنی یک متا با این نام favlist_title با حروف کوچیک برای محصول درست کنید و مقدارشو هم عنوان دلخواه لیست خود را بزارید.
27 - امکان شناسایی خودکار کدتایید عضویت با شماره موبایل و درج خودکار در فیلد کدتایید و تایید شدن خودکار بدون نیاز به لمس گزینه تایید.
برای این کار نیاز به افزونه جانبی یا پترن جدید و یا تنظیمات خاصی نیست و با آپدیت افزونه و اپلیکیشن این امکان فعال میشود.
28 - رفع مشکل عدم نمایش فونت ویرایشگر در افزونه برای صفحه پاپ آپ و صفحه بروزرسانی اپلیکیشن
29 - سازگاری بهتر افزونه با نسخه های جدید وردپرس، ووکامرس، نسخه جدید php 8.1
30 - افزایش سرعت لود اپلیکیشن های قابلیت چند دامنه ای و بهبود اجرا و رفع برخی مشکلات گزارش شده کاربران

توجه این نسخه به 2 صورت ارائه میشود، با کلیدساین دلخواه کاربر و کلیدساین اپ پاش به صورت خروجی دستی از سورس و خروجی از ربات

آپدیت تست و بررسی شد و قابل ارائه به کاربران میباشد.

آپدیت جدید پلن الماس – اندروید ( نسخه 7.4 )

1- رفع مشکلات گزارش شده

2 – امکان تغییر نام آیکون های تب بار پایین

3 – امکان ست کردن آیکون دلخواه با فرمت png

4 – امکان جابجایی و تغییر برخی آیکون های تب بار

5 – امکان فعال و غیرفعال کردن اکشن بار مرورگر

6 – امکان فعال وغیر فعال کردن آیکون خروج در اکشن بار مرورگر

7 – امکان نمایش لیست چند فروشگاهی دامنه اصلی در تمام زیرمجموعه ها ( تنظیم از افزونه سایت اصلی اپلیکیشن )

8 – امکان نمایش لیست چند فروشگاهی دامنه اصلی در کنار لیست چند فروشگاهی زیر مجموعه ها به صورت ثابت

9 – امکان نمایش لیست چند فروشگاهی دامنه اصلی در لیست چند فروشگاهی زیر مجموعه خاصی به صورت جداگانه

10 – ری دیزاین صفحه سبد خرید برای حالت تب بار

11 – ری دیزاین و افزودن صفحه جدید برای دسته بندی وبلاگ برای حالت تب بار ( مناسب سایت هایی که نیاز به جایگزینی دسته بندی فروشگاه با وبلاگ برای سایت های شرکتی و مجله ای و … دارند )

12 – ارتقا Target API پروژه

13 – امکان نمایش آمار نصب داخل افزونه

برخی از امکانات اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن الماس - اندروید 100% نیتیو

 • بدون هیچ گونه تبلیغاتی از اپ پاش
 • ساخت آنی اپلیکیشن نسخه اندروید
 • بدون نیاز به داشتن دانش کدنویسی
 • نصـب و راه‌اندازی فقـط در چند دقیقه
 • کاملا مستقـل و بدون نیاز به شـارژ سالیانه
 • آموزش ویدیویی کار با افزونه اپلیکیشن
 • پشتیبانی 24 ساعته از طریق راه های ارتباطی
 • بروزرسانی راحت برای کاربران
 • ساخت پکیج نیم اختصاصی (غیر قابل تغییر)
 • ساخت نام نمایشی و آیکون دلخواه اپلیکیشن
 • ارسال نوتفیکیشن رایگان از افزونه
 • ارسال نوتفیکیشن از پوشه (نیازمند ثبت نام پوشه)
 • اپلیکیشن 100% درصد نیتیو (native)
 • فعال سازی امکانات بدون نیاز به افزونه های جانبی
 • دانلود و نصب افزونه مدیریت اپلیکیشن به رایگان
 • عدم نیاز به خرید افزونه های جانبی برای اپلیکیشن
 • حجم بسیار پایین و مناسب و بهینه افزونه اپلیکیشن
 • اپلیکیشن اندروید اپ پاش با زبان Java ساخته شده
 • سازگاری کامل با تمامی قالب های وردپرس
 • پشتیبانی از برگه های ساخته شده با ویرایشگر وردپرس
 • پشتیبانی فایل های صوتی،ویدیویی،کد،لینک در توضیحات
 • مشخص شدن خرید از اپلیکیشن در سفارشات ووکامرس
 • سازگاری کامل با نوشته های وردپرس
 • سازگاری کامل با افزونه ووکامرس
 • عدم نیاز به وارد کردن مجدد محصولات
 • پشتیبانی از دسته بندی های نوشته ها و ووکامرس
 • ثبت نام آنی در اپلیکیشن و ثبت در وبسایت
 • امکان لاگین با کاربری اپ در سایت و یا بالعکس
 • پشتیبانی اپلیکیشن از محصولات فیزیکی و دیجیتال(فایل)
 • قابلیت انتشار اپلیکیشن در مارکت های داخلی و خارجی
 • هماهنگ بودن با افزونه اطلاع رسانی پیامکی
 • پشتیبانی از تمامی درگاه های پرداخت
 • سرعت بارگزاری بالا و سیستم کش حرفه ای
 • پشتیبانی از تمامی ورژن های PHP
 • امکان بروزرسانی آنی اپلیکیشن
 • امکان تغییر آنی رنگ اپلیکیشن
 • تنظیمات عمومی پوسته اپلیکیشن
 • انتخاب فونت(ایران سنس،یکان،کودک،ترافیک،نازنین)
 • نمایش لیست محصولات با و بدون دکمه سبدخرید
 • تنظیمات نمایش صفحه اصلی با و بدون تب بار
 • نمایش لیست دسته بندی محصولات لیستی یا جدولی
 • فعال یا غیر فعال بودن برچسب درصد تخفیف
 • فعال کردن دیالوگ نمایش سریع محصول
 • مدیریت حالت نمایش قیمت محصول متغیر در 5 مدل
 • تغییرعنوان محصولات ناموجود و غیر قابل فروش
 • مدیریت چینمان صفحه اصلی اپلیکیشن
 • درج انواع بنرهای تکی،2تایی،3تایی و 4تایی
 • درج و مدیریت لیست لغزان بدون محدودیت
 • درج لیست محصولات افقی،عمودی بدون محدودیت
 • ایجاد لیست شگفت انگیز از محصولات به دلخواه
 • ایجاد لیست دلخواه از انواع دسته های محصولات
 • درج لیست پست ها افقی،عمودی بدون محدودیت
 • امکان مدیریت لیست چینمان و مرتب سازی
 • امکان مخفی کردن محصولات ناموجود
 • امکان قراردادن اکشن های دلخواه در منوها
 • امکان انتخاب و عنوان دلخواه در منو ها
 • فعال و غیر فعال بودن و تغییر بنر هدر منو
 • تغییر رنگبندی زمینه و عنوان ها در منوها
 • درج اکشن لینک های وب ویو در اپلیکیشن
 • افزودن اکشن لینک به اسلایدر، بنرها، لیست لغزان
 • انمایش دکمه ی لیست دسته بندی ها در صفحه اصلی
 •  نمایش نقشه در صفحه اصلی اپلیکیشن
 • درج شماره تماس و هدایت کاربر به شماره گیر
 • رج تصویر لوگو دلخواه در اکشن بار
 • درج آیکون و متن با اکشن دلخواه در اکشن بار
 • تغییر آیکون های منو و جستجو دلخواه در اکشن بار
 • انتخاب استان به صورت داینامیک در فرم ارسال و ثبت نام
 • ذخیره سبد خریدهای رها شده در اپلیکیشن
 • عدم نیاز به لاگین در هر مرتبه اجرا اپلیکیشن
 • پشتیبانی از وزن و حجم محصولات در بهای حمل و نقل
 • نمایش تبلیغات دلخواه در قسمت های گوناگون فروشگاه
 • به نمایش گذاشتن محصولات پرفروش تر
 • نمایش دادن آخرین محصول و محصولات
 • امکان فیلتر مرتب سازی در آرشیو دسته بندی ها
 • نشان دادن محصولات پربازدید و ویژه
 • بزرگنمایی عکس محصول توسط مشتری
 • امکان ارسال نوتیفیکیشن به یک کاربر
 • تعریف دسته‌ بندی‌ محصول به میزان نامحدود
 • امکان فروش محصول دانلودی (مجازی)
 • ایجاد محصول به تعداد نامحدود
 • سیستم جستجو حرفه ای صوتی و متنی
 • پشتیبانی از انواع روش های حمل و نقل
 • پشتیبانی از انواع روش های پرداختی و درگاه ها
 • قابلیت مدیریت اکشن بار و تب بار
 • قابلیت مدیریت منوها و دکمه های لغزان
 • قابلیت مدیریت اسلایدر و انواع بنرها
 • قابلیت مدیریت نمایش محصولات عمودی و افقی
 • قابلیت مدیریت نمایش نوشته ها عمودی و افقی
 • قابلیت مدیریت نمایش هدر در منوها
 • قابلیت درج تصویر و رنگبندی در صفحه لاگین
 • پشتیبانی از انواع محصولات ساده و متغییر
 • قابلیت ویرایش اطلاعات در پروفایل کاربری
 • انتخاب حداقل مبلغ سبد خرید بدون افزونه جانبی
 • امکان تنظیم ثبت نام (صفحه لاگین) برای ورود به اپ
 • امکان اختیاری و اجباری ثبت نام برای ثبت سفارش
 • انتخاب قیمتی خاص محصول جهت تماس بگیرید
 • امکان انتخاب و سایز تصویر پیش فرض محصولات
 • فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در ثبت نام
 • فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در سفارش
 • فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در صفحه پرداخت
 • فعال کردن آپدیت اجباری در اندروید و آی او اس
 • امکان تنظیمات محدودیت در سبدخرید
 • مدیریت نمایش محصولات در صفحه دسته بندی
 • امکان درج و مدیریت تصویر صفحه اسپلش
 • امکان درج و مدیریت تصویر صفحات intro
 • امکان تغییر آنی رنگ بخش های اپلیکیشن
 • درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی سمت راست
 • درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی سمت چپ
 • درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی شناور
 • افزودن،حذف و مرتب سازی اسلایدها صفحه اصلی
 • تنظیم و مدیریت دلخواه اجزای اکشن بار
 • تنظیم نمایش/عدم نمایش اجزای صفحه محصول
 • دکمه جست و جو اکشن بار
 • دکمه سبد خرید در اکشن بار
 • پشتیبانی تصویر و گالری تصاویر محصول
 • نمایش خودکار عنوان محصول
 • نمایش خودکار قیمت اصلی و تخفیف دار
 • پشتیبانی از دکمه مشخصات (نمایش ویژگی ها)
 • امکان درج نظرات در صفحه محصول و نوشته ها
 • امکان مدیریت دکمه اشتراک گذاری (لینک کوتاه)
 • نمایش بارکد محصول (نیازمند ماژول بارکدخوان)
 • افزودن مححصول به لیست علاقه مندی ها
 • پشتیبانی نمایش SKU یا شناسه محصول
 • نمایش نام فروشگاه فروشنده (نیازمند ماژول دکان)
 • مدیریت دکمه اضافه به سبد خرید میانی
 • پشتیبانی از توضیحات کوتاه
 • پشتیبانی از توضحات کامل بدون محدودیت کاراکتر
 • ثبت امتیاز توسط کاربران برای محصول
 • پشتیبانی از محصولات مشابه
 • مدیریت دکمه اضافه به سبد خرید انتهایی
 • تنظیم نمایش/عدم نمایش اجزای صفحه جزییات سفارش
 • امکان ریست به تنظیمات پیشفرض افزونه
 • انتخاب دسته بندی های قابل نمایش در وبلاگ
 • تنظیمات رنگ مطالب وبلاگ (نوشته ها)
 • امکان استفاده از دیپ لینک در اپلیکیشن
 • گزارش آمار نصب و بازدید از اپلیکیشن
 • فعال سازی ماژول ثبت نام پیشرفته
 • امکان ویرایش دلخواه فیلدهای ثبت نام
 • فعال کردن سیستم تایید پیامکی ثبت نام
 • امکان حذف فیلدهای اجباری (ایمیل،نام کاربری…)
 • امکان اجاد کردن انواع فیلدهای دلخواه
 • فعال سازی ماژول ثبت سفارش پیشرفته
 • امکان ویرایش دلخواه فیلدهای ثبت سفارش
 • امکان انتخاب آدرس روی نقشه گوگل
 • امکان حذف فیلدهای اجباری (کدپستی،ایمیل،کشور…)
 • امکان اجاد کردن انواع فیلدهای دلخواه
 • ارتباط دادن فیلدهای ثبت سفارش با فیلدهای ثبت نام
 • پرکردن خودکار فیلدهای ثبت سفارش از فیلدهای ثبت نام
 • فعال سازی ماژول فیلتر پیشرفته محصولات
 • فیلتر محصولات بر اساس ویژگی ها
 • فیلتر محصولات بر اساس موجود بودن
 • فعال سازی ماژول ورود با حساب گوگل
 • ثبت نام و لاگین مستقیم با حساب گوگل (جیمیل)
 • نمایش تصویر گراویتاتور گوگل در هدر منو
 • فعال سازی ماژول کیف پول
 • امکان شارژ کیف پول در اپلیکیشن و سایت
 • امکان پرداخت مبلغ سفارش از طریق کیف پول
 • امکان دریافت هدیه همکاری در فروش در کیف پول
 • فعال سازی ماژول چیدمان سفارشی دسته بندی محصولات
 • درج دسته بندی های دلخواه در اپلیکیشن
 • مدیریت دسته بندی های اپلیکیشن جدا از وبسایت
 • فعال سازی ماژول تخفیف کاربر
 • تخفیف بر اساس اسلاگ – نام یکتا و نقش کاربری
 • تخفیف بر اساس حداقل و حداکثر سفارش
 • انتخاب نوع تخفیف بر اساس درصد و ثابت
 • تخفیف بر اساس دسته بندی و محصول خاص
 • فعال سازی ماژول کد معرف (همکاری در فروش)
 • امکان فعال سازی دریافت کد معرف
 • امکان انتخاب عنوان و توضیحات دلخواه فیلد کد معرف
 • امکان انتخاب نحوه امتیازدهی به معرف (کیف پول یا امتیاز)
 • فعال سازی امتیاز به معرف هنگام ثبت نام
 • امتیاز یا مبلغ هدیه برای معرف در ازای معرفی هر کاربر
 • امتیاز به معرف هنگام اولین سفارش تکمیل شده
 • تعیین مقدار امتیاز هنگام اولین سفارش تکمیل شده
 • نمایش امتیاز کاربر در منو پروفایل اپلیکیشن
 • تعیین عنوان دلخواه برای متن امتیاز کاربر در پروفایل
 • فعال سازی نمایش کد بازاریابی در منو پروفایل
 • تعیین عنوان دلخواه برای متن کد بازاریابی
 • ساخت کد معرف از نام کاربری،عدد یا حروف راندوم7رقمی
 • فعال سازی ماژول چندفروشندگی ( افزونه دکان)
 • امکان نمایش نام فروشگاه در صفحه محصول
 • امکان نمایش صفحه اختصاصی فروشنده
 • امکان نمایش لیست فروشنده ها بر اساس شهر
 • امکان نمایش نظرات و توضیحات درباره فروشنده
 • امکان نمایش نام فروشگاه در لیست محصولات
 • فعال سازی ماژول زمان بندی فروش
 • تعیین زمان های دلخواه در هنگام ثبت سفارش
 • مناسب هایپرمارکت ها و فروش در زمان های خاص
 • فعال سازی ماژول بارکدخوان
 • امکان افزودن اکشن اسکن بارکد
 • ساخت خودکار بارکد برای هر محصول
 • نمایش آیکون بارکد در صفحه محصول
 • افزودن اکشن نمایش پست دلخواه وبلاگ
 • افزودن اکشن نمایش پست های یک دسته بندی خاص وبلاگ
 • افزودن اکشن نمایش پست های یک برچسب خاص وبلاگ
 • افزودن اکشن خروج از اپلیکیشن
 • امکان تعیین جستجو در ووکامرس و وبلاگ : از طریق افزونه قابل تنظیم برای ووکامرس یا وبلاگ خواهد بود، که اگر وضعیت بر روی وبلاگ قرار بگیرد، صفحه جستجو برای وبلاگ در اپلیکیشن نمایش داده میشود و در غیر اینصورت جستجو در فروشگاه ( ووکامرس ) میباشد.
 • افزودن گزینه خروج در اکشن بار مرورگر داخلی اپلیکیشن با قابلیت فعال و غیرفعال کردن از طریق افزونه اپلیکیشن
 • امکان فعال یا غیرفعال کردن اکشن بار مرورگر داخلی از طریق افزونه اپلیکیشن
 • پشتیبانی از محصولات خارجی ووکامرس
 • در شرایطی که محصول خارجی باشد با کلیک بر روی دکمه افزودن به سبد خرید لینک محصول در مرورگر باز خواهد شد.
 • امکان تنظیم عنوان دکمه افزودن به سبد خرید محصول خارجی
 • امکان تنظیم باز شدن لینک محصول خارجی در مرورگر داخلی اپلیکیشن یا مرورگر خارجی ( اندروید )
 • امکان تغییر دکمه سبدخرید در تب بار به اکشن های : لینک، لیست محصولات، سبدخرید، جستجو، لیست علاقمندی، لیست دسته بندی، وبلاگ، لاگین، ثبت نام، پروفایل، رهگیری سفارش، تماس، پیامک، کیف پول، دعوت از دوستان، لیست فروشندگان، درباره اپ، بارکدخوان، تغییر دامنه، خریدهای مجازی
 • امکان تغییر آیکون های تب بار به دلخواه ( مشابه اکشن های منوها )
 • امکان تغییر عناوین : خانه، دسته بندی، سبدخرید، جستجو، پروفایل، در تب بار اپلیکیشن به عناوین دلخواه
 • افزودن گزینه سورت کردن محصولات جدید بر اساس شناسه بزرگ
 • اضافه شدن قیمت ثابت و شگفت انگیز زیر عنوان صفحه محصول
 • اضافه شدن توضیحات کوتاه زیر عنوان صفحه محصول
 • اضافه شدن توضیحات کامل ( نمایش بیشتر ) در صفحه محصول
 • امکان فعال یا غیرفعال کردن مورد بالا از افزونه
 • مدیریت رنگ دکمه ثبت نظر ( صفحه نظرات )
 • مدیریت رنگ زمینه دکمه سبد خرید تب بار از افزونه
 • مدیریت رنگ آیکون دکمه سبد خرید تب بار از افزونه
 • تنظیم رنگ فیلد تاریخ در صفحه سفارش و عضویت
 • تنظیم رنگ فیلد زمان در صفحه سفارش و عضویت
 • رفع مشکل فیلد نقشه گوگل در صفحه سفارش و عضویت
 • آپدیت گریدل و تارگت سورس اپلیکیشن جهت ثبت در مارکت ها
 • ری دیزاین تب بار پایین صفحه اصلی ( مشابه اپلیکیشن آگهی )
 • ری دیزاین فیلدهای ثبت نام و ثبت سفارش
 • اضافه شدن صفحه پروفایل به اپلیکیشن
 • اضافه شدن منو پروفایل مشابه منوهای دیگر
 • پشتیبانی از تمام اکشن های منوها در پروفایل
 • امکان شخصی سازی آیتم های پروفایل به دلخواه
 • امکان لاگین در پروفایل با نمایش نام کاربری بعد از لاگین
 • امکان دسترسی به ویرایش اطلاعات کاربر در صفحه پروفایل
 • نمایش اعتبار کیف پول در پروفایل کاربر
 • نمایش مجموع امتیاز در پروفایل کاربر
 • امکان دسترسی به اکشن دعوت کاربر در پروفایل کاربر
 • افزودن دکمه سبد خرید در تب بار ( دکمه وسط تب بار )
 • ری دیزاین صفحه لاگین دوم ( رمز یکبار مصرف )
 • راستچین سازی کد پیگیری سفارش
 • ری دیزاین صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • افزودن تایمر پیشنهادشگفت انگیز صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • افزودن نمایش مسیریابی صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • تغییر ستاره های امتیاز دیدگاه ها در صفحه محصول
 • پشتیبانی از متغییر رنگ و لوگو صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • سازگاری با افزونه woocommerce advanced attributes
 • ری دیزاین مشخصات و شرح محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • ری دیزاین بخش دیدگاه های محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • نمایش مسیر دسته بندی به صورت دکمه لغزان ( مشابه دیجی کالا )
 • افزودن المان بنر تکی در صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )
 • امکان افزودن بنر دلخواه در صفحه محصول از طریق افزونه
 • امکان فعال یا غیرفعال سازی بنر تبلیغاتی صفحه محصول
 • درج بنر تبلیغاتی با اکشن های لینک دلخواه و امشن محصول
 • تغییر نمایش محصولات مرتبط به لیست افقی
 • افزودن دیالوگ اعلان افزودن محصول به سبد خرید
 • حذف سایه حاشیه تصاویر دکمه لغزان
 • تغییرات کلی در صفحه ماژول چند دامنه ای
 • وسط چین کردن و تغییر رنگ متن انتخاب فروشگاه ها
 • ری دیزاین صفحه فروشگاه ها قابلیت چند دامنه ای
 • افزودن فیلد جستجو بین فروشگاه ها
 • امکان جستجو ، سورت ، فیلتر ، استان
 • امکان نمایش و ثبت شماره تماس برای هر دامنه
 • امکان نمایش و ثبت توضیحات برای هر دامنه
 • امکان نمایش و ثبت استان دلخواه برای هر دامنه
 • امکان نمایش و ثبت دسته بندی دلخواه برای هر دامنه
 • امکان نمایش و ثبت نام نمایشی برای هر دامنه
 • امکان نمایش و ثبت لینک و اجرا در مرورگر داخلی برای هر دامنه
 • امکان فیلتر دامنه ها بر اساس آخرین فروشگاه
 • امکان فیلتر دامنه ها بر اساس استان دلخواه فروشگاه ها
 • امکان فیلتر دامنه ها بر اساس دسته بندی دلخواه فروشگاه ها
 • امکان شخصی سازی رنگبندی در صفحه دامنه ها
 • رفع مشکلات گزارش شده مربوط ماژول چند دامنه
 • امکان پشتیبانی بدون محدودیت تعداد دامنه ها
 • امکان افزودن دامنه دلخواه توسط هر کاربر ( زیر مجموعه )
 • استفاده از قابلیت چند دامنه ای رایگان برای کاربران زیر مجموعه
 • عدم نمایش لیست دامنه از دومین اجرا ( اجرا از آخرین فروشگاه )
 • اپلیکیششن در حال توسعه میباشد …

برخی از امکانات اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن الماس - اندروید 100% نیتیو

بدون هیچ گونه تبلیغاتی از اپ پاش

ساخت آنی اپلیکیشن نسخه اندروید

بدون نیاز به داشتن دانش کدنویسی

نصـب و راه‌اندازی فقـط در چند دقیقه

کاملا مستقـل و بدون نیاز به شـارژ سالیانه

آموزش ویدیویی کار با افزونه اپلیکیشن

پشتیبانی 24 ساعته از طریق راه های ارتباطی

بروزرسانی راحت برای کاربران

ساخت پکیج نیم اختصاصی (غیر قابل تغییر)

ساخت نام نمایشی و آیکون دلخواه اپلیکیشن

ارسال نوتفیکیشن رایگان از افزونه

ارسال نوتفیکیشن از پوشه (نیازمند ثبت نام پوشه)

اپلیکیشن 100% درصد نیتیو (native)

فعال سازی امکانات بدون نیاز به افزونه های جانبی

دانلود و نصب افزونه مدیریت اپلیکیشن به رایگان

عدم نیاز به خرید افزونه های جانبی برای اپلیکیشن

حجم بسیار پایین و مناسب و بهینه افزونه اپلیکیشن

اپلیکیشن اندروید اپ پاش با زبان Java ساخته شده

سازگاری کامل با تمامی قالب های وردپرس

پشتیبانی از برگه های ساخته شده با ویرایشگر وردپرس

پشتیبانی فایل های صوتی،ویدیویی،کد،لینک در توضیحات

مشخص شدن خرید از اپلیکیشن در سفارشات ووکامرس

سازگاری کامل با نوشته های وردپرس

سازگاری کامل با افزونه ووکامرس

عدم نیاز به وارد کردن مجدد محصولات

پشتیبانی از دسته بندی های نوشته ها و ووکامرس

ثبت نام آنی در اپلیکیشن و ثبت در وبسایت

امکان لاگین با کاربری اپ در سایت و یا بالعکس

پشتیبانی اپلیکیشن از محصولات فیزیکی و دیجیتال(فایل)

قابلیت انتشار اپلیکیشن در مارکت های داخلی و خارجی

هماهنگ بودن با افزونه اطلاع رسانی پیامکی

پشتیبانی از تمامی درگاه های پرداخت

سرعت بارگزاری بالا و سیستم کش حرفه ای

پشتیبانی از تمامی ورژن های PHP

امکان بروزرسانی آنی اپلیکیشن

امکان تغییر آنی رنگ اپلیکیشن

تنظیمات عمومی پوسته اپلیکیشن

انتخاب فونت(ایران سنس،یکان،کودک،ترافیک،نازنین)

نمایش لیست محصولات با و بدون دکمه سبدخرید

تنظیمات نمایش صفحه اصلی با و بدون تب بار

نمایش لیست دسته بندی محصولات لیستی یا جدولی

فعال یا غیر فعال بودن برچسب درصد تخفیف

فعال کردن دیالوگ نمایش سریع محصول

مدیریت حالت نمایش قیمت محصول متغیر در 5 مدل

تغییرعنوان محصولات ناموجود و غیر قابل فروش

مدیریت چینمان صفحه اصلی اپلیکیشن

درج انواع بنرهای تکی،2تایی،3تایی و 4تایی

درج و مدیریت لیست لغزان بدون محدودیت

درج لیست محصولات افقی،عمودی بدون محدودیت

ایجاد لیست شگفت انگیز از محصولات به دلخواه

ایجاد لیست دلخواه از انواع دسته های محصولات

درج لیست پست ها افقی،عمودی بدون محدودیت

امکان مدیریت لیست چینمان و مرتب سازی

امکان مخفی کردن محصولات ناموجود

امکان قراردادن اکشن های دلخواه در منوها

امکان انتخاب و عنوان دلخواه در منو ها

فعال و غیر فعال بودن و تغییر بنر هدر منو

تغییر رنگبندی زمینه و عنوان ها در منوها

درج اکشن لینک های وب ویو در اپلیکیشن

افزودن اکشن لینک به اسلایدر، بنرها، لیست لغزان

انمایش دکمه ی لیست دسته بندی ها در صفحه اصلی

 نمایش نقشه در صفحه اصلی اپلیکیشن

درج شماره تماس و هدایت کاربر به شماره گیر

رج تصویر لوگو دلخواه در اکشن بار

درج آیکون و متن با اکشن دلخواه در اکشن بار

تغییر آیکون های منو و جستجو دلخواه در اکشن بار

انتخاب استان به صورت داینامیک در فرم ارسال و ثبت نام

ذخیره سبد خریدهای رها شده در اپلیکیشن

عدم نیاز به لاگین در هر مرتبه اجرا اپلیکیشن

پشتیبانی از وزن و حجم محصولات در بهای حمل و نقل

نمایش تبلیغات دلخواه در قسمت های گوناگون فروشگاه

به نمایش گذاشتن محصولات پرفروش تر

نمایش دادن آخرین محصول و محصولات

امکان فیلتر مرتب سازی در آرشیو دسته بندی ها

نشان دادن محصولات پربازدید و ویژه

بزرگنمایی عکس محصول توسط مشتری

امکان ارسال نوتیفیکیشن به یک کاربر

تعریف دسته‌ بندی‌ محصول به میزان نامحدود

امکان فروش محصول دانلودی (مجازی)

ایجاد محصول به تعداد نامحدود

سیستم جستجو حرفه ای صوتی و متنی

پشتیبانی از انواع روش های حمل و نقل

پشتیبانی از انواع روش های پرداختی و درگاه ها

قابلیت مدیریت اکشن بار و تب بار

قابلیت مدیریت منوها و دکمه های لغزان

قابلیت مدیریت اسلایدر و انواع بنرها

قابلیت مدیریت نمایش محصولات عمودی و افقی

قابلیت مدیریت نمایش نوشته ها عمودی و افقی

قابلیت مدیریت نمایش هدر در منوها

قابلیت درج تصویر و رنگبندی در صفحه لاگین

پشتیبانی از انواع محصولات ساده و متغییر

قابلیت ویرایش اطلاعات در پروفایل کاربری

انتخاب حداقل مبلغ سبد خرید بدون افزونه جانبی

امکان تنظیم ثبت نام (صفحه لاگین) برای ورود به اپ

امکان اختیاری و اجباری ثبت نام برای ثبت سفارش

انتخاب قیمتی خاص محصول جهت تماس بگیرید

امکان انتخاب و سایز تصویر پیش فرض محصولات

فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در ثبت نام

فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در سفارش

فعال کردن قوانین(متن،لینک دلخواه)در صفحه پرداخت

فعال کردن آپدیت اجباری در اندروید و آی او اس

امکان تنظیمات محدودیت در سبدخرید

مدیریت نمایش محصولات در صفحه دسته بندی

امکان درج و مدیریت تصویر صفحه اسپلش

امکان درج و مدیریت تصویر صفحات intro

امکان تغییر آنی رنگ بخش های اپلیکیشن

درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی سمت راست

درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی سمت چپ

درج و مدیریت آیتم دلخواه در منوی شناور

افزودن،حذف و مرتب سازی اسلایدها صفحه اصلی

تنظیم و مدیریت دلخواه اجزای اکشن بار

تنظیم نمایش/عدم نمایش اجزای صفحه محصول

دکمه جست و جو اکشن بار

دکمه سبد خرید در اکشن بار

پشتیبانی تصویر و گالری تصاویر محصول

نمایش خودکار عنوان محصول

نمایش خودکار قیمت اصلی و تخفیف دار

پشتیبانی از دکمه مشخصات (نمایش ویژگی ها)

امکان درج نظرات در صفحه محصول و نوشته ها

امکان مدیریت دکمه اشتراک گذاری (لینک کوتاه)

نمایش بارکد محصول (نیازمند ماژول بارکدخوان)

افزودن مححصول به لیست علاقه مندی ها

پشتیبانی نمایش SKU یا شناسه محصول

نمایش نام فروشگاه فروشنده (نیازمند ماژول دکان)

مدیریت دکمه اضافه به سبد خرید میانی

پشتیبانی از توضیحات کوتاه

پشتیبانی از توضحات کامل بدون محدودیت کاراکتر

ثبت امتیاز توسط کاربران برای محصول

پشتیبانی از محصولات مشابه

مدیریت دکمه اضافه به سبد خرید انتهایی

تنظیم نمایش/عدم نمایش اجزای صفحه جزییات سفارش

امکان ریست به تنظیمات پیشفرض افزونه

انتخاب دسته بندی های قابل نمایش در وبلاگ

تنظیمات رنگ مطالب وبلاگ (نوشته ها)

امکان استفاده از دیپ لینک در اپلیکیشن

گزارش آمار نصب و بازدید از اپلیکیشن

فعال سازی ماژول ثبت نام پیشرفته

امکان ویرایش دلخواه فیلدهای ثبت نام

فعال کردن سیستم تایید پیامکی ثبت نام

امکان حذف فیلدهای اجباری (ایمیل،نام کاربری…)

امکان اجاد کردن انواع فیلدهای دلخواه

فعال سازی ماژول ثبت سفارش پیشرفته

امکان ویرایش دلخواه فیلدهای ثبت سفارش

امکان انتخاب آدرس روی نقشه گوگل

امکان حذف فیلدهای اجباری (کدپستی،ایمیل،کشور…)

امکان اجاد کردن انواع فیلدهای دلخواه

ارتباط دادن فیلدهای ثبت سفارش با فیلدهای ثبت نام

پرکردن خودکار فیلدهای ثبت سفارش از فیلدهای ثبت نام

فعال سازی ماژول فیلتر پیشرفته محصولات

فیلتر محصولات بر اساس ویژگی ها

فیلتر محصولات بر اساس موجود بودن

فعال سازی ماژول ورود با حساب گوگل

ثبت نام و لاگین مستقیم با حساب گوگل (جیمیل)

نمایش تصویر گراویتاتور گوگل در هدر منو

فعال سازی ماژول کیف پول

امکان شارژ کیف پول در اپلیکیشن و سایت

امکان پرداخت مبلغ سفارش از طریق کیف پول

امکان دریافت هدیه همکاری در فروش در کیف پول

فعال سازی ماژول چیدمان سفارشی دسته بندی محصولات

درج دسته بندی های دلخواه در اپلیکیشن

مدیریت دسته بندی های اپلیکیشن جدا از وبسایت

فعال سازی ماژول تخفیف کاربر

تخفیف بر اساس اسلاگ – نام یکتا و نقش کاربری

تخفیف بر اساس حداقل و حداکثر سفارش

انتخاب نوع تخفیف بر اساس درصد و ثابت

تخفیف بر اساس دسته بندی و محصول خاص

فعال سازی ماژول کد معرف (همکاری در فروش)

امکان فعال سازی دریافت کد معرف

امکان انتخاب عنوان و توضیحات دلخواه فیلد کد معرف

امکان انتخاب نحوه امتیازدهی به معرف (کیف پول یا امتیاز)

فعال سازی امتیاز به معرف هنگام ثبت نام

امتیاز یا مبلغ هدیه برای معرف در ازای معرفی هر کاربر

امتیاز به معرف هنگام اولین سفارش تکمیل شده

تعیین مقدار امتیاز هنگام اولین سفارش تکمیل شده

نمایش امتیاز کاربر در منو پروفایل اپلیکیشن

تعیین عنوان دلخواه برای متن امتیاز کاربر در پروفایل

فعال سازی نمایش کد بازاریابی در منو پروفایل

تعیین عنوان دلخواه برای متن کد بازاریابی

ساخت کد معرف از نام کاربری،عدد یا حروف راندوم7رقمی

فعال سازی ماژول چندفروشندگی ( افزونه دکان)

امکان نمایش نام فروشگاه در صفحه محصول

امکان نمایش صفحه اختصاصی فروشنده

امکان نمایش لیست فروشنده ها بر اساس شهر

امکان نمایش نظرات و توضیحات درباره فروشنده

امکان نمایش نام فروشگاه در لیست محصولات

فعال سازی ماژول زمان بندی فروش

تعیین زمان های دلخواه در هنگام ثبت سفارش

مناسب هایپرمارکت ها و فروش در زمان های خاص

فعال سازی ماژول بارکدخوان

امکان افزودن اکشن اسکن بارکد

ساخت خودکار بارکد برای هر محصول

نمایش آیکون بارکد در صفحه محصول

و کلی امکانات دیگر …

افزودن اکشن نمایش پست دلخواه وبلاگ

افزودن اکشن نمایش پست های یک دسته بندی خاص وبلاگ

افزودن اکشن نمایش پست های یک برچسب خاص وبلاگ

افزودن اکشن خروج از اپلیکیشن

امکان تعیین جستجو در ووکامرس و وبلاگ : از طریق افزونه قابل تنظیم برای ووکامرس یا وبلاگ خواهد بود، که اگر وضعیت بر روی وبلاگ قرار بگیرد، صفحه جستجو برای وبلاگ در اپلیکیشن نمایش داده میشود و در غیر اینصورت جستجو در فروشگاه ( ووکامرس ) میباشد.

افزودن گزینه خروج در اکشن بار مرورگر داخلی اپلیکیشن با قابلیت فعال و غیرفعال کردن از طریق افزونه اپلیکیشن

امکان فعال یا غیرفعال کردن اکشن بار مرورگر داخلی از طریق افزونه اپلیکیشن

پشتیبانی از محصولات خارجی ووکامرس

در شرایطی که محصول خارجی باشد با کلیک بر روی دکمه افزودن به سبد خرید لینک محصول در مرورگر باز خواهد شد.

امکان تنظیم عنوان دکمه افزودن به سبد خرید محصول خارجی

امکان تنظیم باز شدن لینک محصول خارجی در مرورگر داخلی اپلیکیشن یا مرورگر خارجی ( اندروید )

امکان تغییر دکمه سبدخرید در تب بار به اکشن های : لینک، لیست محصولات، سبدخرید، جستجو، لیست علاقمندی، لیست دسته بندی، وبلاگ، لاگین، ثبت نام، پروفایل، رهگیری سفارش، تماس، پیامک، کیف پول، دعوت از دوستان، لیست فروشندگان، درباره اپ، بارکدخوان، تغییر دامنه، خریدهای مجازی

امکان تغییر آیکون های تب بار به دلخواه ( مشابه اکشن های منوها )

امکان تغییر عناوین : خانه، دسته بندی، سبدخرید، جستجو، پروفایل، در تب بار اپلیکیشن به عناوین دلخواه

افزودن گزینه سورت کردن محصولات جدید بر اساس شناسه بزرگ

اضافه شدن قیمت ثابت و شگفت انگیز زیر عنوان صفحه محصول

اضافه شدن توضیحات کوتاه زیر عنوان صفحه محصول

اضافه شدن توضیحات کامل ( نمایش بیشتر ) در صفحه محصول

امکان فعال یا غیرفعال کردن مورد بالا از افزونه

مدیریت رنگ دکمه ثبت نظر ( صفحه نظرات )

مدیریت رنگ زمینه دکمه سبد خرید تب بار از افزونه

مدیریت رنگ آیکون دکمه سبد خرید تب بار از افزونه

تنظیم رنگ فیلد تاریخ در صفحه سفارش و عضویت

تنظیم رنگ فیلد زمان در صفحه سفارش و عضویت

رفع مشکل فیلد نقشه گوگل در صفحه سفارش و عضویت

آپدیت گریدل و تارگت سورس اپلیکیشن جهت ثبت در مارکت ها

ری دیزاین تب بار پایین صفحه اصلی ( مشابه اپلیکیشن آگهی )

ری دیزاین فیلدهای ثبت نام و ثبت سفارش

اضافه شدن صفحه پروفایل به اپلیکیشن

اضافه شدن منو پروفایل مشابه منوهای دیگر

پشتیبانی از تمام اکشن های منوها در پروفایل

امکان شخصی سازی آیتم های پروفایل به دلخواه

امکان لاگین در پروفایل با نمایش نام کاربری بعد از لاگین

امکان دسترسی به ویرایش اطلاعات کاربر در صفحه پروفایل

نمایش اعتبار کیف پول در پروفایل کاربر

نمایش مجموع امتیاز در پروفایل کاربر

امکان دسترسی به اکشن دعوت کاربر در پروفایل کاربر

افزودن دکمه سبد خرید در تب بار ( دکمه وسط تب بار )

ری دیزاین صفحه لاگین دوم ( رمز یکبار مصرف )

راستچین سازی کد پیگیری سفارش

ری دیزاین صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

افزودن تایمر پیشنهادشگفت انگیز صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

افزودن نمایش مسیریابی صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

تغییر ستاره های امتیاز دیدگاه ها در صفحه محصول

پشتیبانی از متغییر رنگ و لوگو صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

سازگاری با افزونه woocommerce advanced attributes

ری دیزاین مشخصات و شرح محصول ( مشابه دیجی کالا )

ری دیزاین بخش دیدگاه های محصول ( مشابه دیجی کالا )

نمایش مسیر دسته بندی به صورت دکمه لغزان ( مشابه دیجی کالا )

افزودن المان بنر تکی در صفحه محصول ( مشابه دیجی کالا )

امکان افزودن بنر دلخواه در صفحه محصول از طریق افزونه

امکان فعال یا غیرفعال سازی بنر تبلیغاتی صفحه محصول

درج بنر تبلیغاتی با اکشن های لینک دلخواه و امشن محصول

تغییر نمایش محصولات مرتبط به لیست افقی

افزودن دیالوگ اعلان افزودن محصول به سبد خرید

حذف سایه حاشیه تصاویر دکمه لغزان

تغییرات کلی در صفحه ماژول چند دامنه ای

وسط چین کردن و تغییر رنگ متن انتخاب فروشگاه ها

ری دیزاین صفحه فروشگاه ها قابلیت چند دامنه ای

افزودن فیلد جستجو بین فروشگاه ها

امکان جستجو ، سورت ، فیلتر ، استان

امکان نمایش و ثبت شماره تماس برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت توضیحات برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت استان دلخواه برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت دسته بندی دلخواه برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت نام نمایشی برای هر دامنه

امکان نمایش و ثبت لینک و اجرا در مرورگر داخلی برای هر دامنه

امکان فیلتر دامنه ها بر اساس آخرین فروشگاه

امکان فیلتر دامنه ها بر اساس استان دلخواه فروشگاه ها

امکان فیلتر دامنه ها بر اساس دسته بندی دلخواه فروشگاه ها

امکان شخصی سازی رنگبندی در صفحه دامنه ها

رفع مشکلات گزارش شده مربوط ماژول چند دامنه

امکان پشتیبانی بدون محدودیت تعداد دامنه ها

امکان افزودن دامنه دلخواه توسط هر کاربر ( زیر مجموعه )

استفاده از قابلیت چند دامنه ای رایگان برای کاربران زیر مجموعه

عدم نمایش لیست دامنه از دومین اجرا ( اجرا از آخرین فروشگاه )

 

اپلیکیششن در حال توسعه میباشد …

گالری تصاویر از اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن الماس - اندروید 100% نیتیو

تخفیف ویژه تا شب یلدا

آپدیت جدید پلن الماس - اندروید ( نسخه 7.6.0 ) انتشار در یکم مرداد 1402
آپدیت جدید پلن الماس - اندروید ( نسخه 7.6.0 ) انتشار در یکم مرداد 1402

%35 تخفیف

برای اپلیکیشن فروشگاهی، آگهی و مجله ای و شرکتی

هدیه : پنل پیامکی کاربری حرفه ای به ارزش 350 هزار تومان