تخفیف ویژه 50% ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

پلن پیشرفته

پکیج نیم : woo2vip

نوع اپلیکیشن : فروشگاهی
نسخه اپلیکیشن : پلن پیشرفته
حجم اپلیکیشن : 12 مگابایت
آخرین بروزرسانی : نسخه 8.5.0

نمونه اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس پلن پیشرفته VIP

در این پلن تمام امکانات مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی برای استارت اولیه قرار دارد و تمام محصولات و دسته بندی ها و عضویت با شماره موبایل و کد تخفیف حتی پست های وبلاگ، ماژول های ثبت نام پیشرفته و ثبت سفارش پیشرفته جهت ویرایش فیلدها موجود میباشد.

افزودن انواع اکشن در اکشن بار

امکان درج تمام اکشن های اپلیکیشن همراه با آیکون دلخواه، فونت آیکون، متن در سمت راست، وسط، سمت چپ از طریق افزونه فراهم میباشد.

قابلیت درج استوری اپلیکیشن

با استفاده از بخش استوری ساز قالب پارس کالا، امکان افزودن استوری های وبسایت بر روی اپلیکیشن فراهم میباشد.

همچنین میتوانید از طریق تنظیمات افزونه اپلیکیشن انواع لیست استوری را در صفحه اصلی اضافه کنید.

توجه : در نسخه فعلی بخش استوری ساز با قالب پارس کالا که یکی از بهترین قالب های فروشگاهی وردپرسی ساخت ایران میباشد سازگار شده، چرا که این قالب برای خدمات طراحی سایت توسط تیم خودمون ارائه میشود، به همین منظور اپلیکیشن با این قالب سازگار شد، البته در آپدیت های بعدی امکان سازگاری با افزونه ای جانبی برای ساخت استوری انجام میشود.

 

اسلایدر کاروسل حلقه اپلیکیشن

با استفاده از المان جدید اسلایدر حلقه در مسیر افزونه اپلیکیشن : تنظیمات پوسته + چیدمان صفحه اصلی + اسلایدر میتوانید انواع اسلایدر کاروسل حلقه به صورت نامحدود در تعداد لیست و تعداد بنرهای لیست با انواع اکشن های دلخواه در بنرها به صفحه اصلی اضافه کنید.

همچنین هیچگونه استایلی مانند ردیوس، سایه، بوردر در تصویر نبوده که با ابعاد 1 در 1 مربعی ثابت، دست طراح برای استایل دادن دلخواه در بنر باز بوده و چنانچه تمایل داشته باشد حتی از بنرهای دایره نیز استفاده کرده چرا که هیچ گونه رنگ زمینه ثابتی نیز در سورس برای این المان لحاظ نشده است.

 

انواع لیست محصولات شگفت انگیز و ساده با طرح جدید

برای تنوع در طراحی صفحه اصلی اپلیکیشن اقدام به طراحی چندین لیست جدید افقی کرده ایم که با آیتم های جدید در کارت محصول جدیدترین و بهترین در لیست های مشابه میباشد.

 

لیست افقی محصولات شگفت انگیز با تایمر ( کارت محصول ) با بنر

لیست افقی محصولات شگفت انگیز با تایمر ( کارت محصول ) بدون بنر و عنوان

لیست افقی محصولات با بنر و امکان انتخاب دسته بندی دلخواه با طرح کارت محصول جدید

لیست افقی محصولات طرح جدید کارت محصول