آنچه در این مقاله می‌خوانید ...

ماژول کیف پول اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس

فهرست مطالب

از طریق این ماژول شما می توانید ، امکان شارژ کیف پول در اپلیکیشن را فراهم کنید تا کاربران اپلیکیشن بتوانند خیلی راحت سفارش های خود را پرداخت کنند.

این ماژول قابل نصب بر روی اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس ( ووکامرس ) در دو نسخه اندروید و ios است.

امکانات ماژول :

  • امکان شارژ کیف پول در اپلیکیشن و سایت
  • امکان پرداخت از طریق کیف پول برای راحتی هرچه بیشتر کاربر

برای استفاده از این امکان در سایت و اپلیکیشن فروشگاهی خود از قسمت پنل کاربری ماژول کیف پول را خریداری و فعال کنید و سپس ، افزونه کیف پول را نصب کنید و تنظیمات افزونه را از منو woowallet انجام دهید.

مراحل فعال سازی

  1. ورود به پنل کاربری
  2. خرید ماژول کیف پول
  3. دریافت نسخه جدید اپلیکیشن اندروید یا ios از طریق ارسال تیکت در پنل کاربری بخش ماژول های اپلیکیشن ها (ماژول پس از خریداری روی نسخه جدیدی که دریافت میکنید ٬ فعال میشود ٬ کاربرانی که قبلا اپلیکیشن را نصب کرده اند باید بروزرسانی کنند)
  4. تنظیم بخش مربوط به ماژول در افزونه اپلیکیشن

 

مدیریت تراکنشها و شارژ کیف پول از طریق اپلیکیشن :

جهت مدیریت تراکنش ها و شارژ کیف پول از طریق اپلیکیشن باید آیتم کیف پول را به منو اضافه کنید.در بخش تنظیمات منو و سپس در قسمت آیتم جدید کیف پول موجود است و باید اضافه شود.

افزونه فروشگاهی اپ پاش ( woo2app ) –> تنظیمات پوسته –> تنظیمات منو

افزایش و کسر اعتبار از کاربران به صورت دستی و مشاهده تراکنشها:

WooWallet <– WooWallet  –> با کلیک روی دکمه چرخ دنده میتوانید برای کاربر مورد نظر تعیین اعتبار کنید با کلیک روی دکمه چشم میتوانید تراکنش های همان کاربر را مشاهده کنید.

پس از کلیک روی چرخ دنده در صفحه بعد اگر قصد افزودن اعتبار را دارید گزینه  اعتبار و اگر قصد کسر کردن دارید گزینه وجه نقد را برای نوع انتخاب کنید.

سپس مبلغ مورد نظر را در مقدار وارد کنید و اگر توضیح خاصی برای تراکنش دارید در بخش توضیحات اضافه کنید این توضیحات را خودتان و کاربر میتوانید در بخش تراکنش ها مشاهده کنید.

روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.