تخفیف ویژه 50% ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس

راهنما ثبت اپلیکیشن وب ویو پیشرفته در مارکت - اپ پاش 1403

اپلیکیشن وب ویو پیشرفته با پنل مدیریت

یک اپلیکیشن 100% نیتیو که قابلیت افزودن لینک های وب ویو را دارد و این اپلیکیشن نسخه اندروید و آی او اس دارد و قابل ثبت در تمامی مارکت های داخلی و خارجی خواهد بود، از امکانات حرفه ای این اپلیکیشن قابلیت مدیریت تمام بخش های اپلیکیشن به صورت آنی و لایو از طریق افزونه اپلیکیشن ( چنانچه وبسایت شما وردپرسی نیست و یا cms اختصاصی و … هست کافیه یه وردپرس خام در ساب دامنه نصب کنید و با نصب افزونه یک پنل مدیریتی برای اپلیکیشن اندروید و آی او اس داشته باشید، از طریق افزونه قابلیت ارسال نوتفیکیشن به صورت مستقیم و یا سیستم نوتفیکیشن پوشه هم فراهم هست.

 

توجه جهت ثبت اپلیکیشن در مارکت : چنانچه قصد ثبت اپلیکیشن وب ویو پیشرفته را در مارکت دارید، نباید در زمان بررسی و ثبت اپلیکیشن در مارکت لینکی در اپلیکیشن درج کنید، زیرا مارکت ها اپ هایی که لینکی درج کرده باشند را رد کرده و ثبت نخواهد شد. راه کار اپلیکیشن وب ویو پیشرفته در این بوده که نسبت به ساختار اپلیکیشن که امکان بروزرسانی محتوا از طریق افزونه بدون نیاز به بروزرسانی در مارکت یا توسط کاربران را دارد، پس قبل از ثبت در مارکت، ابتدا اسلایدر به همراه حداقل 3 بنر ، بنرهای 4 تایی حداقل 1 عدد ، بنر تکی حداقل 1 عدد و اکشن های لینک استفاده نشود و از اکشن دسته بندی، پست ، برچسب به نوشته های وردپرس استفاده شود، حداقل 10 پست جذاب و 5 دسته بندی با موضوعات پست ها ( معمولا هر سایتی تعدادی پست دارد ) سایت های غیر وردپرسی هم الزامی هست که در نوشته های وردپرس تعدادی پست قرار داده، سپ در منو ها از اکشن لینک استفاده نشود، از اکشن های علاقه مندی، دسته بندی ، تماس ، پیام ، جست و جو ، خروج و منو چپ هم حداقل لینک به سایت اپلیکیشن که درباره ما، تماس با ما ، انتقادات و پیشنهادات ، و البته لینک تلگرام و سایت های غیر درج نشود.
مارکت نباید اپلیکیشن را بدون محتوا بررسی کند، محتوا بخش نوشته ها با ذکر منبع و بدون لینک و بدون متن های غیر اخلاقی باشد.
پس از ثبت و تایید اپلیکیشن، امکان درج لینک های دلخواه سایت توسط افزونه خواهد بود و نیازی به بروزرسانی در مارکت نیز نخواهد بود مگر آپدیت جدید ارائه شود.

 

چنانچه تنظیمات خاصی بر روی افزونه اعمال کرده اید، از دیتابیس خود بکاپ تهیه کرده و از تنظیمات افزونه نیز بکاپ گرفته و پس از تایید امکان درون ریزی در افزونه فراهم میباشد.

 

توجه : اپلیکیشن ساز اپ اش طبق قوانین درج شده در سایت، هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا و مدیریت اپلیکیشن های ساخته شده ندارد و صرفا طراح اپلیکیشن های به صورت عمومی بوده و اپلیکیشن یک فایل apk و ipa به همراه افزونه به کاربر تحویل و بر روی هاست شخصی کاربر نصب میشود و هیچگونه دسترسی از سمت اپ پاش نخواهد داشت.

 

اسکرین شات اپلیکیشن IOS

دریافت اپ از اناردونی
راهنما ثبت اپلیکیشن وب ویو پیشرفته در مارکت - اپ پاش 1403
دانلود از سیب اپ

تهیه اسکرین شات توسط اپ پاش رایگان انجام نمیشود و به جهت ریوک شدن اکانت مارکت برای تهیه اسکرین شات کاربر هزینه اشتراک مارکت را باید پرداخت کند.

ممکنه ریوک اتفاق بیفته؟

بله قطعا، با اینکه در حال حاضر ما در انادونی یا مارکت های از جدیدترین متود نصب یعنی ادهاک به صورت مستمر استفاده میکنیم و شناسایی اون برای اپل به مراتب سخت‌تر هست ولی در نهایت امکان بسته شدن برنامه‌ها وجود داره و بایستی مجددا UDID خودتون رو ثبت و اقدام به نصب مجدد برنامه‌ها بکنید.